Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen hobbim legyen? ötlet?

Milyen hobbim legyen? ötlet?

Figyelt kérdés
Jó hangom van de nem akarok énekelni mert annyi énekes van már...biciklizni szeretek de unom.valamit alkotnék.nem tudok rajzolni
2012. márc. 25. 14:51
 1/8 Rygel válasza:
Nem tudom mennyire érdekel a téma téged, Tudok ajánlani makett és model készítést. Használhatsz papírt, fát vagy fémet hozzá. Vagy ha számítógépjáték alkotására gondoltál tudom ajánlani a gamemaker8at, valahol a neten tudsz találni egy "free trial" verziót, ahhoz tudsz találni cracket is, ezáltal eléred, hogy minden hozzátartozó funkció használható legyen, és lényegében ojan lesz, mintha teljes verziód lenne. A program használata korlátlan időtartamú. Ha mikrofonod is van a kompidon csinálhatsz saját hangeffekteket a játékodhoz. Ha a játékod rendesen meg szeretnéd csinálni rá kell szánnod elégsok időt. Hobbinak megteszi ez is, ha érdekel az ijesmi.
2012. márc. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A makett érdekes...lány vagyok és sík hülye a gépekhez.
2012. márc. 25. 16:45
 3/8 halibel ***** válasza:
olvasni szeretsz? komolyabb könyveket? mangákat?
2012. márc. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Olvasni szoktam.valami látványos kéne:-D
2012. márc. 26. 14:12
 5/8 halibel ***** válasza:
lássuk csak. zongorázni? őő. magtanulni rajzolni? xD
2012. márc. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Látványos? Hogy érted? Lássák, hogy milyen hobbid van, vagy mutogatni szeretnéd a végterméket?


Hímzés, kötés, horgolás, fafaragás, cserépedények gyártása... A neten milliónyi ötletet, képet, mintát, sablont találsz.

2012. ápr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rajzolj, fess...
2012. ápr. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
85%osnak:igen,ilyenekre gondoltam.jó ötletet adtál:-)utolsónak;azóta sem tudok rajzolni
2012. ápr. 16. 07:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!