Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak meg jól táncolni?

Hogyan tanuljak meg jól táncolni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek táncolni, tulajdonképpen a kellő "tehetségem" meg is van hozzá. Csak éppen a gondom, hogy nem tudok normális koreográfiát kitalálni magamtól. Mármint, nincs túl sok ötletem, csak néha eszembe jut néhány jó mozdulat. De rögtönözni sem tudok mindig jót, meg jó koreográfiához sincs sokszor túl sok ötletem.A saját "koreográfia-ötlet" képességem ( :) ) szeretném valahogy fejleszteni. Csak nem tudom, hogyan. Ötletek? Előre is köszönöm.

2012. márc. 9. 17:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Végezz el egy tánctanfolyamot! Még ha történetesen klasszikus társastáncot is választasz, abból is szerzel annyi mozgáskultúrát, hogy javuljon a teljesítményed. :)
2012. márc. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!