Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Elmenjek koncertre egyedül?

Elmenjek koncertre egyedül?

Figyelt kérdés

Napokon belül lesz egy koncert nálunk, ahova eddig terveztem két haverral, hogy elmegyünk. De ő részükről vannak némi anyagi gondok, ezért inkább lemondták. Mondjuk megértem, mert jól tudom, hogy milyen helyzetben vannak. De így nem igazán van olyan, akivel el tudnék menni. Szeretem a zenekart, ezért elmennék, de egyedül hát nem is tudom... nem lenne az igazi. Ráadásul olyan ritkán jön hozzánk normális zenekar. Ti elmennétek ilyen helyzetben?


(tudom hogy rémhülye kérdés, de azért próbáljátok beleképzelni magatokat a helyembe)



2012. márc. 15. 16:26
 1/3 anonim válasza:

Én azért jól meggondolnám, mert valljuk be, egyedül nem a legjobb. Esetleg (ha van) unokatestvéred, testvéred nem ér rá? Vagy más haverod?

Próbálj meg valakit megkérdezni, hátha. Aztán ha nem, akkor gondold át, hogy Te ezt tuti akarod-e egyedül.


Ha mész, akkor jó szórakozást! :)

2012. márc. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

unokatesóm nincs a városban, tesóim se és haverom az lenne, csak hogy az ilyen zenét ők nem szeretik.

Megkockáztatom. Hátha találkozok ott egy régi ismerőssel vagy megismerkedek valakivel.

Köszönöm a válaszod.

2012. márc. 15. 16:56
 3/3 anonim ***** válasza:

ÚRISTEN. Nekem is így indult, aztán unalmamban ittam, és úgy berúgtam, hogy nem emlékeztem semmire, és majdnem megerőszakoltak, szerencsére volt ott valaki, aki megvédett, pedig nem is ismert (meg aki akarta csinálni, az is be volt rúgva, ezért nem ment neki). LEGALÁBB NE IGYÁL SOKAT, tanulj a hibámból. És vigyázz magadra.

Jah, onnan tudom, hogy mi történt, hogy másnap is lementem (ekkor már nem egyedül), és elmesélte, aki segített nekem, hogy mi történt. Ja. Veszélyes.

2012. márc. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!