Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mar egy fel eve nem jarok...

Mar egy fel eve nem jarok semmi kozossegbe, mivel megszakitottam egy evet egyetemen. Csak neha talalkozok baratokkal, mozira meg bulikra nincs penzem. Sokszor nagyon egyedul erzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. márc. 12. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért szakítottad meg az egyetemet? Ha időd van, akkor szerintem keress valami diákmelót! Akár alkalmit egy szövetkezeten keresztül. Egyrészt: emberekkel találkozol, jó hangulatú beszélgetéseknek lehetsz részese, másrészt egy kis pénzed is lesz. Amúgy megértelek. Utolsó évben én sem nagyon jártam sehova az egyetemen, csak a szakdolit írtam. Ahogy ezt tették a barátaim is, akik persze más városban is éltek, szóval tiszta depressziós voltam.
2012. márc. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy én is így vagyok vele. Pedig van barátnőm és haverom is pár, de csak a barátnőmmel találkozok naponta, a barátaimmal ritkán és pont az a lényeg. Merre laksz?
2012. márc. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. mert penzre van szuksegem hogy az egyetemet kifizessem

2. nekem egyelore meg parom sincs u h megszarabb. Amugy romaniaban lakom az egyik megyeben valamelyik faluban :)

2012. márc. 12. 18:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok

Hát igen úgy tényleg nehéz ha faluba laksz. Egy városba azért más, persze tökmindegy hol laksz, ha egyedül vagy. Én biciklizek, nemrég vettem egy motort, azzal megyek mindenhova, ha arra felülök kikapcsolok és másvilág van, esetleg próbáld meg azt. Az egy külön életérzés.

2012. márc. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat :)
2012. márc. 17. 13:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!