Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen unalomüzöt tudtok...

Milyen unalomüzöt tudtok ajánlani, amit internet vagy bármi nélkül is lehet csinálni pl. egy váróteremben vagy hasonlók?

Figyelt kérdés
Egyik ismerösöm pl gondolatban a négy éve megírandó könyvéröl elmélkedik. Elképzeli a jeleneteket meg fordulatokat...Csak azért nem írta meg mert szerinte csak ö szórakozna jól rajta,föleg hogy ö a föszereplö...és mert akkor elolvashatná más is...
2012. márc. 5. 21:28
 1/2 cathilina ***** válasza:
Én is ezt csinálom, csak én nem vagyok elég egoista ahhoz, hogy saját magamat tegyem meg főszereplőnek. Amúgy bármivel szórakoztathatod magad, az egyik osztálytársam pl az előtte elmenő embereket képzeli el pizsamában, megpróbálja kitalálni, hogy ki milyet hordhat.
2012. márc. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én csajokat nézek :)
2012. márc. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!