Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik a jobb win7 alatt?...

Melyik a jobb win7 alatt? Mozilla Firefox 10. 0.2 vagy Internet Explorer 9?

Figyelt kérdés

2012. febr. 24. 17:19
 1/6 anonim válasza:
Az IE9. Szerintem, de tegyél próbát.
2012. febr. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jó párszor láttam ezt a kérdést a napokban.


Firefoxra tenném a voksomat, de ha lenne Chrome a lehetőségek között talán azt. Az IE elég gyengécske helyenként. Talán majd az IE10 jó lesz.

2012. febr. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak üzenem: Kipróbáltam az IE9-et, és teljes mértékben elégedett vagyok a böngészőprogrammal. Köszönöm, hogy felvilágosítottál arról, hogy az IE már nem az a régi, lassú, elavult böngésző, hanem az új, szép, és gyors böngésző.
2012. febr. 25. 21:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha elégedett vagy vele, örülök. Nekem egy-két weboldalon volt vele gond, mert nem támogat pár dolgot, de az tényleg extrém eset.


Én meg mivel foglalkozom webfejlesztéssel, nyitott vagyok mindenre, amit ki lehet hozni a különböző nyelvekből (HTML(5), CSS3, PHP, ASP) és a böngészőkből.


Elnézést, talán kicsit ilyen szemmel néztem a dolgokat.

De amúgy ha nehéz dönteni, érdemes teszteket megnézni, ami azt illeti valamiben az IE9 a jobb, valamiben a Firefox.

2012. febr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát elnézést, de én nem vagyok fejlesztő, és amíg nem leszek, addig IE9-et használok, mert amennyire én internetezek (Facebook, YouTube, Google, stb..) annyira szerintem nagyon elég...
2012. febr. 25. 21:38
 6/6 anonim válasza:
Firefox.Ha a 10es IE ott lenne, az a 2.Nagyon gyors.
2013. márc. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!