Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Gáz egyedül menni Balaton...

Gáz egyedül menni Balaton Soundra?

Figyelt kérdés
Eddig úgy volt, hogy 2 barátnőmmel megyek, de sikeresen lemondták és cserbenhagytak (pedig csak 1 napról lett volna szó), és nem tudom mitévő legyek. Nagyon szeretnék menni, de egyedül nem hinném, hogy bevállalnám, főleg hogy lány vagyok (19). Ismerősök közül senki se ilyen zenei érdeklődésű.... Mit tegyek? :(
2009. jún. 5. 10:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem gáz. nehogy már az idióta barátnőid miatt kihagyd!
2009. jún. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Velem is volt már ilyen,18. szülinapomat lemondta mindenki.1 bnőm azt mondta lehet odaér,hát elmentem a clubba egyedül és vártam 2 órát,de hát táncolni úgy ciki,úgyhogy ittam aztán nem jött,fogtam hazamentem

Elég kétes hírű hely,én bevállaltam mert csak 45ezer fős város,ismerek szinte mindenkit aki oda jrt.Azrt a BS más

2009. jún. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ugyan! En 17 eves korom ota jarok fesztivalokra, mindig egyedul, mert senki nem jott velem! De mar az elejen szerzel tarsakat, ha nyitott vagy, en igy tettem, es sosem voltam maganyos.
2009. jún. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én szivesen megyek veled:D

20L

2009. jún. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz. Menj nyugodtan, érezd jól magad! Jó szórakozást!
2009. jún. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti 20/L! Melyik napra mennél? :) Engem az utolsó nap érdekelne (Röyksopp, M-nus showcase főleg).
2009. jún. 8. 00:04
 7/11 anonim válasza:
szia énis szivesen lenékveled a soundon én mind a négy napra megyek! pari.
2009. jún. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én voltam is,már várom 2010-est. Nagyon jó volt,csak hamar elment az a 4nap. Szerintem 1napért nem éri meg oda lemenni,de nem olyat hallottam hogy napijeggyel volt végig Soundon! Jövőre is gyertek!


Balaton Sound 2010!


F17

2009. nov. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hogy sikerált napijeggyel ott lenni mind a 4 napon?
2010. febr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, youtube-on olvastam a kommenteket. Sajnos már kiesett a 4 nap, alig emlékszek már valamire!


Már csak 129nap van kb!


2010 Blaton Sound! Gyertek!!!!!!!!!!

2010. febr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!