Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Drogok, Party, Sex?

Baby Firefly kérdése:

Drogok, Party, Sex?

Figyelt kérdés
Leírnád üzenetben az ezzel kapcsolatos élményeidet ? :D
2012. jan. 26. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Kur.va vagy,vagy csak kíváncsi ?Kulcskérdés!
2012. jan. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3x petting, 2x orál...

Drogozni nem drogoztam...

Barátnőm 17. szülinapja 1 éve, szilveszter, meg barátnőméknél csajos parti.


Üzikre nem válaszolok....

2012. jan. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ez a tinédzserkornál kezdődik! a dr*g állítólag jó, csak az utó"hatása nem... még én sem próbáltam, de számomra ijesztő, nem is szeretném próbálni... eddig egyszer sz*pcsiztam partyban,( lehet hogy k*rvás dolog, de jóvolt kipróbálni... érzelmek meg minden lósz*ar nélkül:$ amíg nem csináltál ilyet, addig bárminek elmondhatsz...;) és egyszer józanul... ennyi am szűz vagyok, mert az nekem egy intim dolog, szóval még várok vele... sztem nem lehet elsietni az elsővel aki "tetszik, bár sokan csak úgy legyintenek rá, nekem az hogy ilyenszinten közel kerül hozzám valaki, nem egy laza oké..."! amúgy más már kb volt, de konkrétan d*gás eddig nem:) amúgy a beb*szcsiz*áás jóérzés:D ezt nem lehet leírni... bátrabb leszel, meg közvetlenebb, röhögsz de van amikor sírsz... szóval kihozza az igazi éned... ennyi amit meg merek osztani itt:D hát, mondjatok el bárminek! én tisztában vagyok a dolgaimmal, és ez vagyok én... felvállalom:))) 15/l
2012. jún. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az jó hogy nem drogozol és nem is akarsz.A szopcsizás nem intim :D.Azt hiszed mindenki ezt csinálja buliban ?
2012. jún. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!