Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van olyan fiú/férfi, aki...

Van olyan fiú/férfi, aki szereti a yaoit?

Figyelt kérdés
Ugye a yaoi nőnemű rajongóknak készül, a yuri pedig hímneműeknek. Yurikedvelők között mégis nagyon sok a nő is. A Yaoival is lehet, hogy ez a helyzet?

2012. jan. 23. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Anno az egyik conon a "yaois részlegnél" az eladó fiú volt. Éééés, hogy mondjam... Tuti, hogy nem volt hetero. ^^" (Bár az olyan yaoisták, mint én, az ilyenért csorgatják a nyálukat. :D)

Amúgy elképzelhető, hogy vannak fiúk, akik ilyeneket olvasnak, de szerintem a többségük meleg. Aki meg nem, az meg csak azért olvas el egy-kettőt, hogy megtudja mi az. Pl. volt egy hetero fiú ismerősöm, aki egy teljes kötetet elolvasott. De csak egyet, utána már nem igazán érdeklődött ezek iránt. :)

Még valami: a yuri legtöbbször hentaival párosul. A legtöbb nő szerintem nem a yuri része miatt nézi, vagy legalábbis nem az érdekli a legjobban. Bár, lehet, hogy csak magamból indulok ki. Olvastam/néztem is már yurit, de nem lettem fan.

2012. febr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2012. febr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi:)


Amúgy a sima yuri meg yaoi és a hentai féle yuri, yaoi között elég nagy szakadék van.

2012. febr. 17. 11:10
 4/10 anonim ***** válasza:

ah nekem van egy ismim aki szereti szoktam is vele szerepjátékozni, de eléggé gyanús az, hogy 'rászoktatták' a yaoira xD

egy heteró fiút hogy szoktatnak rá a yaoira? ^^

2012. febr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, akkora egy mázlista vagy... Nekem is kell! xD
2012. febr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem is van hetero ismim aki szereti a yaoit, de hetero xP xD
2012. máj. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én szeretem és fiú vagyok :)

am biszex

szerintem is elég ritka hetero yaoi fanboy :D

2012. júl. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Még valami: a yuri legtöbbször hentaival párosul"

Nagyon okos vagy.A yaoi is hentai,csak éppen alműfaja.

Kérdező:Igen,biztosan van,de az-mint a kedves első is említette-valószínüleg b.zi.

2012. okt. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tudom, nem is így értettem. Kifejtem: A yuri lényege a hentai (tisztelet a kívételnek). A yaoiban pedig nem/nemcsak a hentai a fontos, hanem maga a történet, a szerelmes sztori. És nekem ez számít, ettől lesz jó. A yuriban pedig tapasztalataim szerint csekély figyelmet fordítanak a történetre. (Ám fő a változatosság: yaoiból is van olyan, amiben csak a szex a lényeg, és rohadtul nincs majdnem semmi sztorija. Az oneshotok és a doujinshik nagy része épp ilyen.)
2012. okt. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ti..Ti...Hogy lehettek...:'( Mééért??!! Most TÖBB napig fogok HÁNYNi tőletek sugárban.....A..Ööööh...
2014. febr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!