Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A blackberry jó teló? :o és...

A blackberry jó teló? :o és miket tud? Csak mert jövőhéten kapok egy ilyen telót.

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 13:08
1 2
 11/12 Kameko-san ***** válasza:
Nekem az van,szerintem jó,de erről mindenkinek más a véleménye.Nézz róla képeket,olvass róla oldalakat,esetleg kérj meg rá valakit akinek van,hogy hagy nézd meg.Így magadtól is el fogod tudni dönteni.De mint mondtam,szerintem jó teló :)
2012. jan. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Roxiee válasza:
nagyon jo telefon, szoval en angliaban elek es itt NAGYON sok embernek van, igaz nekem nincs mert nekem phone-om van, de a baratnomnek van es tok jo a bilentyuzete meg minden, es nem tudom hogy magyarba is van e ilyen de itt angliaban van egy olyan progi rajta hogy bbm az oolyan hogy minden embernek akinek van egy ilyen teloja van egy kodja es elkuldik egymasnak smsben es bejelolod azt az iletot es ingyen tudtok beszelni., es a KIK progi is ugyan ilyen, ez az ipone-on is rajta van., a fenykepezonel nem lehet feher-fekete, csak sima, a zene lejatszoo is jo, csak az egesz telefon egy kicsit lassu..
2012. jan. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!