Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A blackberry jó teló? :o és...

A blackberry jó teló? :o és miket tud? Csak mert jövőhéten kapok egy ilyen telót.

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 13:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem jó, kb Nokia szintű, elavult.
2012. jan. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De miért??suliba is olyan sok gyereknek van.
2012. jan. 20. 13:45
 3/12 anonim ***** válasza:

ma 13:37


Elavult? ELAVULT? Ezt mégis mire alapozva jelentetted ki te DILETTÁNS? Mi elavult benne? A legjobb qwerty a piacon? A biztonság? A könnyen kezelhető és átlátható OS? VAGY MÉGIS MI? Utálom amikor hozzá nem értő BARMOK szakértenek...



A rövid válaszom az, hogy a BB a qwerty-s készülékek közül a legjobb...Nyilván mondjuk egy 8520as BB-nél lehet találni jobbat a sony ericsonnál vagy a nokiánál, de egy mai top BB (pl. 9780, 9900) odaver minden más qwerty-s gépet, aki mást mond az nem ért hozzá és valszeg még soha nem használt BB-t huzamosabb ideig (attól még hogy megfogtad a boltban nem tudod hogy milyen!!!). Milyet fogsz kapni? Tudok akkor arról a modellről bővebben is írni.

2012. jan. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
:D hát azt még nem tudom pontosan.majd ha megkapom leirom.(:
2012. jan. 20. 14:25
 5/12 anonim ***** válasza:

Akkor úgy mondanám, hogy nem fejlődik olyan dinamikusan.

Pl. folyton adják ki az újabb OS frissítéseket, amik szinte semmit sem csinálnak, csak "újnak van álcázva".

2012. jan. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Megint tanúbizonyságot tettél dilettantizmusodról, gratulálok hozzá! Ha hallgattál volna, bölcsebb maradtál volna.
2012. jan. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igaz, nem vagyok annyira otthon a BB telók esetében, de azt tudom, hogy rosszabb, mint egy iOS, Android vagy WP7-es teló.
2012. jan. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

De szerinted ha úgy kezdesz egy választ hogy "nem vagyok otthon valamiben", de TUDOM, hogy az a valami amiben "nem vagyok otthon" jobb mint ez meg az, akkor az mennyire hiteles?:D Ha nem vagy otthon valamiben akkor honnan tudod hogy milyen? Ha nem használtál még valamit akkor miért formálsz róla véleményt?


A BB bizonyos igényeket elégít ki, de azokat az igényeket sokkal jobban kielégíti mint bármi más. Aki a telefonját kommunikációra, e-mailezésre, telefonálásra használja és átláthatóságot, letisztultságot, biztonságot és fizikai billentyűket szeretne, annak tökéletes a BB. Aki érintőképernyő-mániás, játszik a telefonjával és attól boldog hogy rátette a fénykardos alkalmazást, és ha meglengeti a telefont akkor az fénykardos hangokat ad, meg valami hack-el felhúzta a gagyi processzorát 100 mHZ-et ami a teljesítményen marhára nem javít mert a cucc nincsen rendesen optimalizálva, annak nem való BB, mert mások az igényei. A BlackBerry egy nagy teljesítményű telefon-kommunikátor, aki egy játékra, multimédiára és látványra kihegyezett telefont akar annak nem jó választás és pont. Maradjunk ennyiben. Remélem ezzel elejét vettem a további hozzászólásaidnak.

2012. jan. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönömszépen.(:
2012. jan. 20. 19:41
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem vennék semmi kép max üzletembereknek jó vegyél inkáb Iphone vagy vmilyen Androidos telót pl : HTC sensation xe vagy galaxy s2
2012. jan. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!