Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek meg tudom tanulni?...

Szerintetek meg tudom tanulni? FONTOS!!

Figyelt kérdés
Ma voltam első táncórámon haladóknál (én még sose jártam táncra)de mikor bemelegítés volt azt mondták, ügyes vagyok! Már elkezdtek két táncot is kb 1percet tudnak belőlük és beállítottak, hogy utánozzam őket, de az nem nagyon ment mert nagyon gyorsak.... van amit sikerült megjegyeznem de így elég nehéz! Szerintetek pár óra után már valamennyire menni fog? Hogy tudnám gyakorolni? Akik oda járnak táncra majdnem mindenkit ismerek és barátnőim is voltak ott! Kérjek meg valakit, hogy tanuljuk meg együtt? Szerintetek!?
2012. jan. 11. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha még sosem táncoltál akkor miért nem a kezdő csoportba mész?
2012. jan. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
írok privátba
2012. jan. 12. 14:30
 3/3 anonim válasza:
hát ha nem akarsz elmenni abból a csoportból kérd meg őket hogy segítsenek betanulni a koreót és akkor menni fog.:D vagy szólj a tánctanárnak hogy neked ez nem megy, szeretnél a kezdőkkel lenni.:):D
2012. máj. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!