Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Megtudnék tanulni elektromos...

Megtudnék tanulni elektromos gitáron játszani?

Figyelt kérdés
mármint úgy értem hogy abszolút nem tudok gitározni és most kaptam egy elektromosat és nem tudom most mi legyen.
2011. dec. 11. 19:58
 1/2 anonim válasza:

Én 18 évesen kaptam az első elektromos gitáromat, azelőtt gyakorlatilag semmilyen zenei képzettségem nem volt, hangszert sem tanultam soha. Most 20 vagyok, és egész jól megtanultam gitározni.


Ha tényleg érdekel, járj el tanárhoz, és csináld szorgalmasan. Ne hagyd, hogy a kezdeti akadályok elvegyék a kedvedet, mert ha rákapsz az ízére, le sem fogod tudni tenni.


Az elején sok türelem és kitartás kell, de szerintem 1,5-2 év alatt bőven haladó szintre el lehet jutni, ha nem vagy antitalentum hozzá.

2011. dec. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon meg akarok tanulni úgyhogy nagyon köszi a választ
2011. dec. 14. 16:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!