Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol buliztak azok a bedrogozot...

Hol buliztak azok a bedrogozott fiatalok (hajógyárin belül) akiket úgy kapartak össze hétvégén?

Figyelt kérdés
végre hangot kapot utalásos jelleggel ugyan, hogy mi folyik azon a helyen! évek óta nem volt hajógyáris/drogos cikk semmilyen felületen még csak említve sem. kivéve fórumok. remélem szeretett politikusaink és fejeseink tesznek annak érdekében, hogy bezárják az egész fertőt!zöld pardon. vicc!
2012. jan. 10. 11:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igen azóta már rájöttem,január körül volt.Végre elkapták 15 év tevékenység után úgy,hogy mindenki tudott róla.Pont ma mondtam egyik haveromnak,hogy milyen gáz hogy dohányozni nem lehet ezeken a helyeken,de drogozni azt igen.Én úgy tudom 2 hely bezárt a hajógyárin,meg pár a belvárosban ami szintén Vizo helye,már épp ideje volt,azt hittem már sosem lesz ennek vége,eddig a kormányt nem nagyon érdekelte a ,,magyar Las Vegas".Egyébként mit kerestetek a szigeten ? :D
2012. jún. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
mit kerestünk? magam sem tudom :D de meg is ijedtem, és messziről kerülöm a helyet. az elektroniku szenét szeretem, de nem mindegy milyen közegben és hogyan bulizik a társaság. ez a mentalitás és erkölcs ami az egészet körülveszi, hogy nyíltan a maffiát támogatjuk, távol áll tőlem még akkor is, ha a világ legjobb dj-je pörgeti a lemezt. :)
2012. jún. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
msot vasárnap a dunaparton voltunk kirándulni este, és arra jöttünk haza, azt hittem nagy általánosságban mit kerestünk ott. nem járok oda jó ideje, mert nem arról szól aminek kéne. :) max nevetni megyünk oda, ha arra járunk, lehet sok szépet látni a parkolóban.:)szánalom
2012. jún. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele,az elektronikus zenét szeretem,de nem ilyen közegben,meg azt nem szeretem ami az egészet körülveszi.Az egy dolog hogy a minimalt csak droggal lehet elviselni,de ezek a bu.zik már a sima house-hoz is drogot tolnak.Miattuk ítélik meg sokan a house-t,hogy drogos zene,ami nem feltétlenül.Nekem kellemetlen amikor látom és hallom hogy milyen emberek rajonganak,ezért az általam is kedvelt zenéért.
2012. jún. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!