Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen lesz egy ember, ha...

Milyen lesz egy ember, ha füvezett? Vagy bedrogozott?

Figyelt kérdés

Egyiket se szeretném kipróbálni..csak kíváncsi vagyok,mert egyik ismerősöm állítólag füves cigit szívott,és mindent zöldbe látott,nevetett egy szón azt hiszem,és látott egy kígyót talán .. ezeket mondta.

Más,akivel beszéltem,nem mondta ilyeneket..

Hü..e vagyok ehhez a témához,szal infókat szeretnék,hogy mik a hatások! ( És még egyszer leírom: NEM akarok füvezni,drogozni. -.-" )

Előre is köszi az értelmes válaszokat !


2011. márc. 24. 16:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát a halucinogénektől látsz olyat is, amit igazából ninc ott. Szóval halucinálsz. Van ami bepörget, vagy csak egyszerűen feldob.


Testi tünetek: tág pupilla (persze olyan környezetben, ahol alapjáraton nem kellene tágnak lennie), beesett szemek, sápadtság, verejtékezés, remegés (elvonási tünetnél)

Társadalmilag elszeparálódik, lóg, kerüli az embereket, lop stb.


[link]

2011. márc. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!