Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért szeretik annyian VV...

Miért szeretik annyian VV Csabát? Nem ő kéne hogy megnyerje!

Figyelt kérdés
Szerintem aki meg kéne nyerje: VV Attila vagy VV Seherezádé!
2012. jan. 8. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
VV Csaba az egyetlen normális ember a villában.
2012. jan. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz.
2012. jan. 9. 08:40
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
csaba a legunalmasabb ember a villában, én sem értem h miért őt imádja mindenki... szeretitek nézni h semmit nem csinál? eszik, wcre jár, alszik. marha izgalmas, tényleg. attila a legjobb :))
2012. jan. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem Vera fogja megnyerni, mert az RTL Klub őt pártfogolja. Se ő, se Csaba nem érdemelné meg. Hajrá Atti!
2012. jan. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Végre 2 normális válaszoló. Hajrá Attila!
2012. jan. 11. 08:53
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Azé, me Csaba az egyetlen aki jól néz ki... az összes többi rút, mint a bűn...
2012. febr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csaba jól néz ki??? Biztos jó csatornát nézel?? Rajtad szokott lenni a szemüveg?
2012. febr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem Attila nagyon szánalmas... azért akarta kiszavaztatni már az elejétől Csabát, mert k*rvára féltékeny rá, mert 1000szer jobban néz ki tőle... a legalja férfitípus az Attila (vagyis majdnem, mert Fecó persze még őalatta van)... Hajrá Csabi!!! :)
2012. febr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vera fogja megnyerni, őt pártfogolja a csatorna, nehogy visszaessen a fertőbe. Csaba lesz a második helyezett. Még a fináléban lesz Attila is, de csak bronzérmesként távozik.


Verát utálom, ennek ellenére ez a realitás. A Csaba fanok visszavesznek majd a szavazásból, mivel úgy fogják gondolni, hogy kedvencük vezet, így fog nyerni először egy "nő". Szomorú, de ez az erős vizionálásom.


A legerősebb karakter Attila, de sajnos nem ő nyeri meg. :(

2012. febr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Attila egy troger

csabanak kell ene meg nyerni

2012. febr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!