Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik volt előszőr az Alkonya...

Melyik volt előszőr az Alkonyat vagy a Vámpírnaplók c sorozat?

Figyelt kérdés
Én ugy tudom hogy a vámpírnaplók de nem biztos.De én ugy vettem észre hogy a két "történet Nagyából megegyezik" ti mit gondoltok?
2012. jan. 1. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

The Vampire Diaries 1x01 - 2009.09.10.


[link]

Twilight 1 - 2008.11.21.

T2 - 2009.11.20.

2012. jan. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A Vámpírnaplók sorozat tényleg később kezdődött, de az alaptörténete jóval korábbi mint a Twilight-é, ugyanis az első 4 könyve még az 1990-es években jelent meg eredeti nyelven.
2012. jan. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De akkor szerintem az Alkonyat történetét is onnan merítették nem?Mert ahogy én látom a két történet vagyis "szerelmi történet" megegyezik.
2012. jan. 7. 18:13
 4/7 anonim ***** válasza:

A vámpírnaplók sokkal korábban íródott ,de csak a twilight megjelenése után futott be igazán, mert az embereket elkezdték érdekelni a vámpíros könyvek.

Sokan azt mondják, hogy a vámpírnaplókat a twilightról koppintották , csak az a baj hogy nincsenek tisztába azzal hogy inkább fordítva történt szerintem.

2012. jan. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előbbi vagyok: Azt is hozzá tenném, hogy én szeretem mind két könyvet, de szerintem a twilight jobban sikeredett. Viszont a vámpírnaplókból a sorozat a kedvencem.
2012. jan. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Vámpírnaplók. Egy interjúban a Twilight írója, aszt mondta hogy ő vette el az ötletet a Vámpírnaplóktól. Mert a Vámpírnaplók íróját megvádolták azzal hogy ez fordítva történt:)
2012. jan. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez butaság kedves utolsó Atephenie soha nem mondott ilyet.. Ő ezt a történetet álmában látta :)
2012. nov. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!