Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki leírná nekem a Vámpírna...

Valaki leírná nekem a Vámpírnaplók történetét részletesen?

Figyelt kérdés
Nézem a sorozatot (most kezdtem el, még csak az második évad első felénél tartok), és a könyvet is el fogom olvasni amint meg tudom szerezni őket. De addig is valaki lenne szíves leírni nekem viszonylag részletesen hogy mi történik? Egyszerűen nem tudom kivárni míg végignézem, és az sem biztos hogy a könyveket egyhamar meg tudom venni..
2011. dec. 30. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:

1. A sorozat nem a könyv cselekményét követi

2. Ha viszonylag részletesen akarsz leírást egyszerűen menj fel bármelyik rajongói oldalra, a könyvekről is van wikipedia összefoglaló.

2011. dec. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

NEM SPOILEREZHETEK tiltja az erkölcsöm bocsi.



najó ha nem bírod ki, annyit megsúgok,hogy Elena és Damon még mindig níncs együtt (3. évad közepe)


19/L

2011. dec. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én tegnap kezdtem el nézni .. de hogy még még mindig nincsenek együtt áá .. pedig de jó lenne! De idáig tetszik! :)
2012. jan. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ohh köszi :S:D
2012. jan. 1. 19:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!