Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit szoktatok csinálni szilves...

Mit szoktatok csinálni szilveszterkor? "Tinikorosztály! "

Figyelt kérdés
Átjön pár barátom, "bulizni", de fogalmam sincs, mit csinálhatnánk beszélgetésen kívül. Egyrészt ez nem egy ivós társaság, másrészt az év többi részében máshol lakom, tehát kb. semmi sincs a házban... Ti mit szoktatok csinálni?
2011. dec. 25. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Vigyél kártyát, zenét, esetleg laptopot és filmet, illetve 1 üveg pezsgőbe és pár sörbe senki se halt bele.

Mi teljesen üres lakásba mindig vittünk 1-2 színes égősort, hogy legyen mégis legalább valami hangulatvilágítás.

Akkoz, hogy zenét hallgassatok és táncoljatok nem kell inni.

2011. dec. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi :)

(amúgy a "nem ivós társaságot" csak azért írtam, hogy a "rossz válasz, inni kell" és "twisterezzünk részegen" válaszokat megelőzzemm, nem akartam fellengzős lenni :))

2011. dec. 25. 20:59
 3/5 anonim válasza:
Én házibulit csinálok itthon nálunk. Vannak jó égő sorok meg disco gömböt szóval a világítás megvan ezért a táncolás sem maradhat nálunk ki.:D mi még majd filmet nézünk, társasjátékozunk,beszélgetünk. Más nem jut eszembe,hogy mit csinálhatnánk.
2011. dec. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

horror filmet nézni

partyzni (haverom DJ)

tavaly sakkoztunk (felesekkel)

2011. dec. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%

Hát kb.

pia ahhhw .. kocsma aahhhww és fiuk ahhw

2011. dec. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!