Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek hülyeség? (emlékkö...

Szerintetek hülyeség? (emlékkönyv)

Figyelt kérdés

Szóval most vagyunk 7.-esek és kitaláltuk a barátnőmmel tesin hogy veszünk egy emlékkönyvet és minden osztálytárssal és tanárral (a mi tanárainkkal) iratunk bele valami idézetet (mert gondolom nem fognak rajzolni!).

és majd bevisszük az osztálytalálkozóra mert hogy az milyen jó lesz már meg minden.. :) *-*


Vélemény? szerintetek hülyeség?

És valami ötlet hogy milyet vegyünk (akár netes is)

13/l


2011. dec. 13. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez jó ötlet! Nem hülyeség :)

Szerintem mindegy, hogy milyet vesztek, nem a könyv milyensége a lényeg, hanem az, ami benne lesz!

2011. dec. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kezdetben vala az emlékkönyv és látta Isten, hogy jó. Aztán lön a Facebook...

Aranyos ötlet, anyukámnak még megvan.

2011. dec. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Okés, akkor meg is valósítjuk :)


De milyen legyen az eleje? (bocsi lányból vagyok :D)

2011. dec. 13. 18:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ötlet nagyon szép s jó!:) Szép emlék lesz,de akkor ne egyet vegyetek hanem mindkettötöknek egyet egyet. Nekem bordó püss eleje van.Manapság már nagyon szépeket lehet kapni.
2011. dec. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szerintem nagyon jó az ötlet és nem attól függ hogy jó lesz-e hanem hogy mit tartalmaz..az is jó lenne ha az osztályról lenne benne kép is
2011. dec. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
egyáltalán nem hülyeség a papírboltba nagyon jókat lehet kapni
2011. dec. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!