Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ha nem tudok...

Nagyon gáz ha nem tudok táncolni de attól megyek bulikba és táncolok?

Figyelt kérdés
Szóval nem,hogy nem tudok táncolni de véleményem szerint nem táncolok jól...inkább hanyagoljam?
2011. dec. 1. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Figyusz! Én se tudok táncolni, mégis az első feleségem egy táncosnő volt és ráadásul akkor még szeretett is engem. Nyugodtan menjél el a buliba és mozogj a zenére! Lötyögjél! Érezd jól magad! Ennyi. Sokan azt hiszik, hogy tudnak táncolni, közben elég gáz, amit csinálnak. Légy laza, mint a biciklilánc :)
2011. dec. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem tudok. De aztán egyszer elmentem bátyámmal meg haverjával bulizni. Valahol belvárosban voltunk. Hát tömeg volt, én össze vissza lötyögtem, meg ráztam a karom. A végén megkaptam a kommentet hogy "b.zis" volt XD. De nem kell komolyan venni, mutatták is nekem.


Volt ott egy srác, be volt szívva egy helyben állt a piájával, neki ennyi volt XD, másik 2 srác meg csak rázta a kezét. Szóval túl béna nem lehetsz.

2011. dec. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!