Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Érdemes ilyen időben a Főváros...

Érdemes ilyen időben a Fővárosi Állatkertbe menni?

Figyelt kérdés
Szívesen mennék valamikor mostanában, de nem tudom, hogy megéri-e, vagy várjak tavaszig, amíg jobb idő lesz. Én azt olvastam, hogy ilyenkor is meg lehet nézni minden állatot, max a benti kifutókban lesznek, de valahol azt írják, hogy ilyenkor sokkal kevesebb állatott lehet látni. Tapasztalatokat, véleményeket írjatok légyszi, vagy ha van bárminemű ötlet, azt szívesen fogadom. Előre is köszi!
2011. okt. 14. 15:32
 1/3 anonim válasza:
nyáron érdemes menni, tapasztalatbol mondom. igen, bent vannak az állatok, nem nyujt olyan élményt igy az egész, mint nyaron jo idoben a szép kinti környezetben. én sajnaltam az állatokat, mikor ott bent láttam őket, nincs is nagy helyuk, nem élmény.
2011. okt. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minden állat megtekinthető ilyenkor is, és még most talán java részük kint is van.

Amúgy sztem az állatkert minden évszakban szép, mindig más.

2011. okt. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha mindent akarsz látni, NE most menj!

Múlt héten voltam, és az állatkert 60%-át átépítik, így alig látni vmit.

Amúgy amiket látni, még kint vannak.

2011. okt. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!