Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a jó a sörben, borban és a...

Mi a jó a sörben, borban és a pálinkában?

Figyelt kérdés

Vagyis én ezt gondolom ezekről:


Sör-egy keserű sárga folyadék aminek több korsó után sem lesz jobb íze


bor-azt mondják, hogy az ízét kell érezni de én egyszerűen nem érzem sehogyse, nekem az is egy keserű


pálinka-miért jó az hogy egy színtelen keserű folyadékot kell lenyelni ami ráadásul még éget is?

na szóval ezekről ez a véleményem, szerintetek?


2011. aug. 26. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem is azért isszák mert szeretik, hanem azért hogy jól berugjanak tőle, de a pálinkát gyógyszer gyanánt is szokták inni, esetleg étvágygerjesztőnek kaja előtt
2011. aug. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

vannak akik szeretik a keserű ízeket és azok szeretik is, mások csak be akarnak rúgni, a pálinkát tényleg "gyógyszerként" is használják, vacsora után ha iszol egy kicsit akkor segíti az emésztést

(én szeretem a sört és a bort, de a pálinkát ki nem állhatom :S ) 16/L

2011. aug. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Régen a sörrel én is így voltam. Kostoltál már normális sört? Aminek az alkohol tartalma megközelíti az 5%-ot? Mert az alkoholmentes az limonádé a 3%-os környéke meg hugy. Az ér valamit sőr az finom a többi keserű és ihatatlan. A bor az jó dolog, de ha nem szereted probáld ki a forralt bort, esetleg a mustot... Tudtad, hogy a pezsgő is bor csak szénsavas? A pálinka is jó, mindegyik jó. Nem vagyok alkoholista de mindegyik finom. Ha nem bírod ezeket a dolgokat de alkoholt szeretnél inni akkor próbáld ki a bacardi-t vagy valami kis % tartalmú löttyöket azok is elégé ízletesek. Értelme nem sok van nekik csak annyi, hogy jobb lesz a kedved tőle... azonban partikon mondjuk egy kocsmai csocsózáskor igazán jó meginni egy hideg sört! Próbálgasd... 16/F
2011. aug. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ismét én... Figyelj a cola az mennyivel jobb? Szétrongálja a fogakat, vagy mennyivel jobb a szörp? Mindenre akármit rá lehet fogni és csak az kritizálja a másikat aki nem szereti... aki szereti az nem mond rá rosszat. A legjobb a víz, arra kifogás nem nagyon kell...
2011. aug. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!