Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Techno partykról kinek mi a...

Techno partykról kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Én inkább rock féléket hallgatok, de a heavy, death, metált és a hardcore-t sem vetem meg. A diszkótól, electrótól, house-tól, tecktonik(vagy mitől), de legjobban a minimáltól egyenesen a hányinger fog el, a fejem elkezd sajogni, ha meghallom. Ha valaki hangosan bömbölteti mellettem recsegős telefonról a buszmegben az meg egyenesen a halálom. Barátnőm is ilyeneket hallgat, ő az egyetlen aki mellett elviselem, de cserébe ő is hajlandó velem néha replikát hallgatni :D Amúgy semmi bajom azzal aki ilyeneket szeret, magát a zenét gyűlölöm.


Ennek ellenére a techno bulikat kifelyezetten kedvelem :D főleg a hard techno-t szeretem. egyrészt mert rohadt jó bulik szoktak lenni sok piával, fűvel, hányással, másrészt mert az elektronikus zenének ezen ágait valamiért be tudom fogadni, sőt egy idő után még élvezem is. Ha van a közelemben, főleg így nyáron, akkor nem kérdés hogy elmegyen :D


16F

2011. aug. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
f@szaaaaaaaaaaaaaaa!
2011. aug. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!