Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Akik már jártak a közel...

Akik már jártak a közel múltban a Morrisson's-ban annak mi a véleménye a helyről?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 20:14
 1/1 anonim válasza:

üdv, bár már biztos személyesen is meggyőződhettél róla, milyen hely, de hátha másnak még hasznos lehet az info...


borzalmas..


életem egyik legszörnyűbb estéjét sikerült ott eltöltenem, nekem általánosságban sem tetszett, de ez ízlés kérdáse ugye, ami viszont nem az: azoknak, akik azért vannak nem csupán a Morrison's-ban, hanem bárhol, hogy megvédjenek Téged, nos ők ezen a helyen úgy tűnik inkább azért léteznek, hogy azt nézzék, hol köthetnének Beléd...a 45 kilos barátnőmet kb. 4-5 biztonsági őr behurcolta egy külön helyiségbe, és úgy megverték, hogy tele van lila foltokkal, alázták, kiverték kezéből a telefont...hogy miért? jó kérdés! azóta sem tudjuk, vajon mit követett el? mert ha el is követett volna bármi nekik nem tetsző dolgot ezen a csodás Morrison's Liget nevű drogtanyán, akkor sem lett volna joguk megütni, max kitessékelni, lefogni, stb.. de még csak nem is csinált semmit...sajnos azóta rákeresve a neten sok negatív véleményt olvastam a Ligetről a biztonsági őrökkel összefüggésben, kár, hogy nem a buli előtt jutott eszembe efelől tájékozódni :(. vigyázzatok egymásra, ha ide mennének szórakozni, de legjobb ha messzire elkerülitek a Morrison's Ligetet....:(

2014. máj. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!