Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mivel bíbelődhetnék? (kísérlet...

Mivel bíbelődhetnék? (kísérletek, madáretetés, növényültetés. Kefírgomba, húsevőnövény)

Figyelt kérdés

NAgyon szeretek olyan dolgokkal foglalkozni amiből pl.: lesz valami,mint mondjuk luca napkor búzát ültetek,vagy kísérletezek,pl.:cukrot kristályosítok a radiátoron,vagy most szeretnék télen madarakat etetni,és origamizok,ugyanis nagyon unatkozom és egyedül vagyok,és az ilyen dolgokkal imádok pöszmötölni.

Nagyon köszönöm előre is a válaszokat,és természetesen mennek ám a kezecskék is.:)

15L


2011. aug. 12. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Rakj tojást egy vékonyszájú üvegbe :P

ecetes vízbe kell áztatni a tojást, és mikor már kemény a héja, csúsztasd bele az üvegbe.

mielőtt berakod az üvegbe, rakj bele hidegvizet :))

2011. aug. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Keress papírmaketteket a neten,hihetetlen mennyiségű van,ki kell nyomtatni és összegarasztani.De nehogy azt hidd,h gyerekeknek való,én egy sima kis kalózládát egy napig csináltam.:))Nagyon szórakoztató,és az eredmény lenyűgöző.
2011. aug. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__egyeb-kerdesek__209186.. ezt a kérdést valaki ugyanígy már feltette egyszer...
2011. aug. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Üvegfestés.
2011. aug. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!