Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miket lehet csinálni tavaszi...

Miket lehet csinálni tavaszi szünetben egy 16 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Szünetekben általában a barátaimat szoktam áthívni... de nincs túl sok, és akik vannak, azok nem érnek rá, elutaztak, vagy már van programjuk.
2009. ápr. 11. 10:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
séta a parkban,úszás-strand,nagytakarítás a szobában,(ha belejössz még élvezni is fogod-komolyan:)/ olvasás(akár a friss levegőn) segítés anyunak a konyhában, kutyasétáltatás,zenehallgatás,végső esetben net,tv...sztem a szabadtéri programokat helyezd előtérbe...
2009. ápr. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

vagy plázázás-- mondjuk az csak húsvét hétfő után lehet..-->nem feltétlenül kell vásárolni, elég ha szemedet hízlalod(egy egész nap könnyen elszalad ám),mozi,stb..


előző voltam még mindig

2009. ápr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Faluban lakok, sajnos nincs park.

Strandra nem engednek még ki, és egyedül nem is nagyon szeretnék.:)

Nagytakarítás már megvolt.

Olvasni?:O Eleget olvasok suliidőben.:D Most inkább hanyagolnám.:)

Anyuci nincs itthon.:D Meg nem is nagyon húz magafelé a konyha.:S

Kutyát egyedül nem vihetem el, mert a faluban sok kóborkutya van, és nem tudnék mit csinálni, ha egy megtámadná a kutyámat.:D (Mert az enyém pici.) És nincs, aki elkísérne... meg am szabadon futkározhat az udvaron.:)

Zenehallgatás megvan, most is hallgatok.:)

Net, tévé... hát igen... most netezek, és mikor foglalt a net, akkor tévézek. De ez már kezd uncsi lenni, mert szar érzés tölt el, mikor este belegondolok, hogy ez a nap is a netezéssel meg a tévézéssel ment el. Meg már unom is...

2009. ápr. 11. 11:12
 4/11 A kérdező kommentje:
Pláza 30km-re van innen.:S Egyedül meg nem szeretek mozizni meg ilyesmi.:(
2009. ápr. 11. 11:13
 5/11 A kérdező kommentje:

De amúgy köszi..:)

És várom a további ötleteket!

2009. ápr. 11. 11:13
 6/11 anonim válasza:
100%

tudom mit érzel én mondjuk fiú vagyok de nekem is szar a szünet

szerintem találj ki valami hbiit barkácsolj vagy valami ilyesmi én pyrózni szoktam

vagy haverokkal menj el pl:biciklizni vagy sétálni nekem is csak 5 barátom van akik szinte sosincsenek otthon

2009. ápr. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

MSN, ismerkedj neten, olyat aki szintén unatkonzi, valamiről csak tudtok dumcsizni. Lehet össze is jöttök.

Gondolom tanulni sem akarsz most.

Keress valamilyen játékot neten, ha neked nincs.

Napozz.

biciklizz. netezz. Válaszolgass itt felbukkanó kérdésekre, keress házi pakolásokat a neten , tarts szépségnapot, órát...

2009. ápr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
a szünet tökéletes alkalom a barátkozásra szóval kicsit hanyagold a régieket és beszélj meg netes srácokkal/ lányokkal egy találkozót
2009. ápr. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el sportolni.
2009. ápr. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sportolok is:D csak már szét vagyok esve, annyit sportoltam:D mais meg tegnapis 2óra edzés.. azonkívül bicózgatok meg focizgatok:)
2009. ápr. 11. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!