Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet koncerten az...

Hogyan lehet koncerten az első sorba kerülni?

Figyelt kérdés

Július 4-én megyek Sopronba Marilyn Manson koncertre,de ez lesz az első koncertem életemben...Nagyon izgulok és félek,hogy az első sorba kerüljek,hogy esetleg még pacsizhassak is vele.:)

Hogy kerülhetnék az első sorba?Az oké,hogy 2 nappal korábban már ott leszünk Sopronban,viszont a jegyünk csak reggel 8-tól "enged be"...Félek,hogy azok,akiknek bérletük van,már elfoglalják a fél teret és nekem csak az utolsó sorban marad hely!!Segítsetek kérlek!Mondjatok "technikákat" és tippeket könyörgöm!!

Előre is köszi!


2009. ápr. 8. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én mentem Caliban koncertre alig lehetett előre kavarodni de sikerült.

úgycsináltam h amikor kezelték a jegyeket furakodtam oda a jegykezelőhöz. és amikor végzett az enyémmel szinte rohantam a színpadhoz. utána nem mozdultam. volt kaja pia. szóval.^^


ajánlom neked ezt a módszert. ha többen vagytok akk is ugyan így kell csak maradjatok 1üt.


8 előtt legyetek ott 1órával biztos ami biztos és sasoljátok a bejáratot.

ha kinyitják a kaput siessetek oda.

2009. ápr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2009. ápr. 8. 21:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat vagy odamesz amilyen hamar csak tudsz , vagy pedig eloturakodtok az elso sor kozelebe :D
2009. ápr. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Marilyn Manson: OOOO ottkell lennem : O

elhozodnekem az alsónadrágját?:'DDD

2009. ápr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Óóóóó!!Az nekem is jól jönne!!!!

Nézek róla egy csomó koncertfelvételt,és egy csomószor leköpi a közönséget!!Imádom,de ha engem leköpne,eleresztenék egy "Fuck you"-t a képébe...XD

2009. ápr. 15. 12:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!