Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Halállistában miért mindenki...

A Halállistában miért mindenki L-t támogatja, és nem Kirát?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Kirát is támogatják
2011. júl. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó, de nagyjából mindenki állandóan ellezik...
2011. júl. 27. 13:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert senkinek nincs joga mások felett bíráskodni, és,eldönteni élhet-e, vagy meghaljon. Ez az önbíráskodás jelent meg Dosztojevszkij-Bűn és Bűnhődésében is, és a főhős ott is elnyeri a büntetését.


Sokan vallják Kira nézeteit is, láthattad az anime végén is már rengeteg csodálója volt. Sokan a való életben is csodálnák ha létezne.

2011. júl. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pontosan, mivel ugye L Kira ellen játszik, és segít a rendőrségnek is hogy elkapjanak egy mondhatjuk így is, gyilkost. Egy gyilkost általában nem szoktak támogatni, L pedig megesküdött hogy azért is megkeresi Kirát. Kira meg azt hiszi ezzel jót tesz, hogy megöli az embereket, és még ha nem is tűnik úgy hogy támogatnák, közben nagyon is, csak az emberek nem merik bevallani nehogy a végén a rendőrségen kössenek ki. Szóval szerintem ugyan úgy támogatják kettejüket.
2011. júl. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én nem a történetben, hanem a való életben gondoltam.
2011. júl. 27. 14:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert L-nek táskás a szeme és olyan poén hogy mindig cukrot zabál.
2011. júl. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!