Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Legállatabb bulis sztorid:D?

Legállatabb bulis sztorid:D?

Figyelt kérdés
meséld el:)
2011. júl. 24. 23:01
 1/7 anonim válasza:
Elindultam buliba 9kor (ezt mondták nekem, én erre már nem emlékszem) és 2 nappal később otthon voltam, köztes időről fogalmam sincs...
2011. júl. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 hot_kiss válasza:

Nem bulis, inkább részeges.

Az utca túloldalán a házunkkal szembeni ház mellett van egy kocsma. Átmentünk inni. Úgy bepiáltam, hogy este 10-kor elindultam és hajnali 5-kor az udvaron keltem arra, hogy ugat a kutya az újságosra. ;DD

2011. júl. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Mindjárt írnak a diszkós jasszerok, hogy hogy bedrogoztak stb stb...
2011. júl. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Zoknicsula válasza:
Elhívott házibuliba engem egy lány meg sok mást is és csak én mentem el és a csajjal kettesbe voltunk és nekem nagyon tetszett a lány :) és én is tetszettem neki és akkor mondtam randizzunk itt és most XD és csináltunk kaját és gyertya fényes vacsorát a buli helyett közbe annyira megkívántuk egymást hogy lefeküdtünk ott az asztalon az égő gyertya meg felborult és kigyulladt a függöny xDDD míg élek ezt el nem felejtem :DDXD
2011. júl. 25. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az utobbi a legjobbxD :D, hát drogos sztorikat is elfogadok, sőt azok k.rvajók:D
2011. júl. 25. 12:28
 6/7 Zoknicsula válasza:
Örülük hogy tetszett szegény függöny XD az anyáék azóta se tudják xD
2011. júl. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 DaN!el válasza:
Bulgáriai nyaralás alatt volt 2 éve. Már a sokadik alkoholmámoros éjszaka volt (előző nap kidőltem egy bulihely kanapáján). Na már most. Másnap este ugyanazon a helyen voltunk. Hajnal 3-4 körül megyek le a lépcsőn a földszintre látok egy kííísz csávót kifeküdve a padon. lefényképeztük, mert vicces volt. Felkelt. Mondtam neki, hogy bazzeg, tegnap ugyanilyen részeg voltam(angolul). Erre rám néz, hunyorít, majd mondja: Fuck, nem hiszed el, de fényképem van rólad (hollandul/angolul). És megmutatta a telóján bakker, ahogy ki vagyok nyúlva egy bőrkanapén. Érted, egy holland srác. Kvanagyot nevettünk, és megadtam neki a mail címem, hogy küldje el. Sajna nem küldte, valószínűleg nem tudta mit keres a telójában egy magyar mail cím. Mindenesetre kb. ez életem legbulisabb sztorija. remélem tetszett :P
2011. júl. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!