Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szeretnék valakivel barátkozni...

Szeretnék valakivel barátkozni, de hogy?

Figyelt kérdés

Ott kezdem, hogy kinőttem már a tinikorból :))

Van egy VOLT osztálytársam, nem nagyon beszélgettem vele év közben, amit nagyon megbántam, mert tök jó fej...

Amúgy nagyon félős, alig beszélős lány vagyok, alig beszélgetek az osztályból valakivel :$

Év vége előtt kb. 1 hónappal kezdett el nagyon szimpi lenni. Meg is beszéltük, hogy ad kölcsön egy könyvet, de úgy jött ki, hogy majd csak suli után tudja odaadni :(

Utána leveleztünk egy darabig, de most már 3 hete nem válaszolt :((

És még egy dolog... augusztus végén elmegy Németországba és évekig ott lesz :((((((((


2011. júl. 7. 23:03
 1/2 Diego93 ***** válasza:

Ha gondolod írhatok neked. :)

Manapság kissé magányosan telnek napjaim.

Könnyen lehet barátok szerezni, de igaz barátokat nehezen. Járkálsz a városba és ismerkedsz. :)

2011. júl. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon nehéz barátkozni, új ismerősöket szerezni, de esetleg megpróbálhatnád közösségi oldalakon. Persze ezt nem úgy értem, hogy ész nélkül jelölgetni idegeneket, hanem mondjuk like-olni az érdeklődési körödnek megfelelő oldalakat, és ott kommentekben, válaszokban kialakulnak beszélgetések, esetleg új ismeretségek. Sajnos más nem nagyon jut eszembe, főleg, ha "félős, alig beszélős" lánynak vallod magad, talán így kicsit könnyebben is "beszélgetsz".
2011. júl. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!