Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen szórakozási lehetőségek...

Milyen szórakozási lehetőségek vannak egy 17 éves lánynak Hajdúszoboszlón?

Figyelt kérdés

Most megyünk nyaralni a családdal és gondoltam, hogy este fel kellene fedezni a várost. Milyen helyek vannak, ahol jó a zene, lehet táncolni?


És akinek van kedve jönni, csatlakozhat, mivel egyedül vagyok:D


2011. jún. 29. 17:20
 1/4 anonim válasza:

Én sokszor voltam már ott,de nem tudom az ilyen táncos helyek nevét..viszont a főtéren sok ember szokott lenni,ott vannak éttermek kávézok bárok meg zenebona :D Van egy utca ott végigszoktak pakolni az emberek,van minden mint a bucsúba :D (legalábbis pár éve így volt)Biztos találsz arra felé valami jó helyet.

Jó nyaralást!

2011. jún. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

hát, elmondom neked hogy ott van EURÓPA LEGNAGYOBB vizicsúszda parkja, hatalmas! nagyon sok csúszdával..szóval oda érdemes elmenni

meg akkor már menj végig azon az utcán, kirakodók, hotelek, oda beis ülhetsz koktélozni, vagy enni valamit.Ott van lehetőséged táncolni is.Ja és én a hajdúszoboszlói kézműves fagyinál jobbat még nem ettem.Szóval azt is ajánlom..Remek város,pihenésre tökéletes.Ja és vagy egy jó kis cukrászda ami egyébként étterem is a Nelson az egy kicsit távolabb van,a belrészétől de oda is menjetek be ;) jó pihenést.

2011. júl. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hozzászólásokat! Bár én esti szórakozóhelyre gondoltam, végülis később mástól kaptam infot és a Sonic nevű helyen hatalmas buli volt:)
2011. júl. 3. 21:09
 4/4 anonim válasza:
Vidámpark a Gábor Áron utcán!
2021. júl. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!