Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit ajánlott vinni Balaton...

Mit ajánlott vinni Balaton Soundra?

Figyelt kérdés
2 barátnőmmel megyünk Soundra a nyáron,és sátorozni szeretnénk.Azt hallottuk viszont,hogy a lopások nagyon gyakoriak,és ezért nem tudjuk,mit szabad vinni,vagy mit lehet a sátorban hagyni.Mit ajánlott vinni?Ha voltál már ilyen fesztiválon,és tudsz segíteni,akkor várjuk az ötleteket. Köszi.
2011. jún. 12. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Én voltam BS-en sátorozni. Szerintem viszonylag "kulturált" arcok voltak, szóval a lopástól annyira nagyon nem kell tartani. Nem azt mondom, mert akadt egy beteg figura, de ettől függetlenül szerintem baromi pici az esélye meglopjanak titeket. Ha kocsival mentek, akkor érdemes 0-dik napon menni, hogy legyen parkolóhely közel a fesztivál területéhez.


Hogy mit vigyetek?

Váltásruha, lehetőleg színesebb, sötétebb és ne fehér, mert fesztiválon kegyetlenül koszolódik minden. (saját tapasztalat :))


Fogkefe, fogkrém, parfüm, tusfürdő, dezodor, fésű stb. alapdolgok, lehetőleg elférjen egy neszeszer-ben.


Nyilván fürdőruha, mert ott a Balaton és egy hosszú ruha, ha hidegebb lenne. Ez utóbbival én megszívtam, mert nem vittem magam, aztán első két nap eső volt és kénytelen voltam venni 7 ezerért egy pulcsit magamnak. Miután megvettem pár órára rá kisütött a nap és baromi meleg lett :D


Két darab törölköző, egy fürdéshez és egy napozáshoz.


Alkoholt, energia italt és egyéb tudat módosító szereket is érdemesebb előre vinni, mert ott az nagyon zsebbenyúlós.


Még ajánlott egy doboz Rennie és Algopyrin - sose lehet tudni:)


Mit hagyjatok a sátorba?

Ha van kocsi, akkor lehetőleg szinte mindent ott tároljatok. Neszeszert, takarót és törölközőt bent lehet hagyni a sátorba nyugodtan.


Most így ezek jutottak eszembe.

2011. jún. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szépen köszönjük a választ!
2011. jún. 12. 13:04
 3/3 anonim válasza:
Sok óvszert. :-D
2011. jún. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!