Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szabad-e piszkálni a nem...

Szabad-e piszkálni a nem létező karaktereket?

Figyelt kérdés

Talán hülyén hangzik ez a kérdés, de mindannyian tudjuk, hogy élő személyt nem jó piszkálni, mint pl. az iskolatársunkat. Ezt angolul bullying-nak hívjuk.

De vajon egy nem létező karakter, akiket nem kedvelünk, szabad-e piszkálni? Pár éve találtam 3-4 olyan anti-Eric Cartmanos website-ot, amiket valszeg azok készíthették, akik egyáltalán nem szeretik a South Park dagadt és nagyszájú hősét. Én az egyik weboldalt elég túlzásnak találtam a pedofiltartalmak miatt...

Ti mit gondoltok erről? Van olyan szereplő, akit nem szerettek és szívesen piszkálnátok?



#piszkálás #rajzfilmkarakter
2011. máj. 30. 13:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet. Itt nem magát a - nemlétező - személyt piszkálják, hanem az ideológiát, amit képvisel és megtestesít. Az persze megint más kérdés, hogy mindezt milyen módon adják elő. Az általad említett oldalakat nem ismerem, de az ilyeneket, mint pedofília nem nagyon kellene ezeken az oldalakon erőltetni.

Na, kicsit szétszórt vagyok, de remélem, érted :)

2011. máj. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!