Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a legjobb megoldás az...

Ymanon kérdése:

Mi a legjobb megoldás az unalom ellen?

Figyelt kérdés
perverz gondolatokat nemkérek :D
2011. máj. 17. 22:15
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
nehogy már elmenyj... :D tökre élvezlek, tök sok hülyeséget össze tudsz hordani XD maradj! XD
2011. máj. 17. 23:25
 22/24 anonim ***** válasza:

Jó, egy extra csomagot még kapsz, mert jó kisfiú voltál... Vicceltem, mert rossz vagy, mint a bűűűn :DDD Hogy én ezt honnan tudom? Onnan, hogy én vagyok a mikulás, és mindent látó szemem van. Ja, és Lappföld a lakhelyem. Na ez sem volt igaz. Egy megrögzött hazudozó vagyok bammeg :D Sőt, abban is hazudtam, hogy az előbb hazudtam? Tudsz követni?! xD De most ezt kakáljuk le, és lépjünk a legfölsőbb szintekre! Ja, az valami Alekosz műsor, akkor húzzuk le a WC-n... Mondtam, hogy nem lesz ebből egy értelmes dolog, és kezdek ideges lenni! DE NAGYOOON!!!!!!! Áááááá, elegeeeem vvaaaaaaannnn!!!!!!!444444 Na meg is nyugodtam, ez gyorsan lecsengett :) De tényleg pipa voltam és MEGIIIINNTTTT!!!!! Hogy miért is?! A farkam ketté áll az idegtől, komolyan... Unalmasak ezek a műsorok a TV-ben az agysorvasztó g3ciség3ikkel máááá. Na más téma, most neked sok betűt fogok írni: sdfbsdhfusdhfgdsffffffffygjPFŐPÁGKSPŐÁGiblllllllllleruh89

Ennek se vót értelme, de miért is. Már fáradok, de íííírok. A f@szom se tudja miért, de kell cenzúrázni mert különben nem tudom kiküldeni erre a kocsog oldalra. Tényleg erről a kocsog szóról Fekete Pákó jutott eszembe meg a tucsokról is. Mekkora egy arc te :DDDDD

Szerintem elég volt mára belőlem, ja és légy jó ha tudsz! Fenéket, legyél rossz! Viszont nekem most kefélni kell mennem. Erős késztetést érzek rá! Igen, megyek a ruhákat kikefélni... Vagy te megint másra gondoltál? Mondom perverz vagy komám :P Sebaj, mindenki az csak nem meri kinyilvánítani mert elnyomják magukban. Remélem ez most hosszúra fog sikerülni, hogy lekössön tégedet. De várjá csak! Az anyád úristeni! Én írjak neked, hogy te jól érezd magad?! És mi a hála? Brrr, szerintem öngyi leszek, mint a sok kis .... emos búza. Fenéket, vicceltem most is :D Ja és notórius hazudozó vagyok, egy szavam se hidd el! Na rossz éjszakát kívánok mindenkinek, ja bocs jót. De az már elég uncsi mindenki azt mondja örökké... Úgyhogy a soha viszont nem hallásra, nem látásra veletek!

2011. máj. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
nem vagyok fiú :D Alekosz szerelmet keresbe van az egyik bolt osztálytársam :'D ilyen korán aludni mész? :D hány éves vagy te? XD nem hagyhatsz itt XD jól szórakozom rajtad :D gyere vissza! >.<
2011. máj. 18. 00:08
 24/24 anonim válasza:

Köszönöm! Én is jól elszórakoztam rajtad!!

Itt vagy még??

2017. jún. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!