Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a legjobb megoldás az...

Ymanon kérdése:

Mi a legjobb megoldás az unalom ellen?

Figyelt kérdés
perverz gondolatokat nemkérek :D
2011. máj. 17. 22:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
De nekem ez kell:D Amíg nem találom meg nem alszok:DD
2011. máj. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
akkor jó sokáig fent leszel :D hát hajrá :D
2011. máj. 17. 22:38
 13/24 anonim ***** válasza:

És még valamit el kell, hogy mondjak neked/nektek. A fügefánk teljesen elfagyott. Nincs rá sok esély, hogy életre kell, de bízunk mindannyian benne. A barackfa szerencsére nagyon jó állapotban van, annyi barack van rajta, mint a csuda :D De ez a májusi fagy annyira hiányzott, mint üveges tótnak a hanyatt esés...

A lényeg a lényeg, hogy megjött a jó idő!

De más dolog is van itt kérem szépen! Az üzemanyagáraktól az ember agyf@szt kap. Mégis hová a jó égnek a tetves farkincájába akarják még emelni? (Hogy szépen fogalmazzak :P) Van is az a mondás, hogy iszik vagy vezet? Na, én lassan inkább iszok, mert olcsóbb az alkohol! Ha nem fogják csökkenteni az árakat, akkora sztrájk lesz, mint a pics@! Ezt tutira mondom, mert az üzemanyagárral együttesen minden emelkedik, a megélhetés egyre nehezebb.

Most viszont a politikai dolgokba nem megyek bele, annak most nem érzem szükségletét. De minden esetre annyit elmondhatok, hogy rosszabbul élünk mint 4 éve! És hogy mit kéne csinálni ez ellen?! Azt én sajnos nem tudom, és le is sz@rom...

Ezzel vége is az irományomnak, remélem kicsit lekötött :D Ja, és tudod mit csinálj még unalom ellen? Szilvás buktát, mert azt szeretem! :P

2011. máj. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

politika.... hm... érdekes :D

nemtudok főzni XD

még még még! :D eltereled a figyelmem legalább :'D

2011. máj. 17. 22:44
 15/24 anonim ***** válasza:
azon gondolkodtam el hogy én elgondolkodtam azon hogy gondolkodtam a gondolkodásomon az este hogy gondolkodtam hogy min gondolkozok amikor isten basza meg mégis csak gondolkoztam este hogy gondolkozok akkor ezt most mire kéne hogy vegyem hogy gondolkodtam este hogy gondolkodok?:O
2011. máj. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
atyaég :D ez nemtetszett, mert a felénél elakadtam XD kreatívabbat! :D
2011. máj. 17. 22:55
 17/24 anonim ***** válasza:

Jól van, te akartad a folytatást... hát jöjjön, aminek jönnie kell! Kitárgyaltunk pár dolgot, de a sava-borsa még csak most jön!

Egy nagyon fontos témát fogok most érinteni. Ez pedig nem más, mint a: Csak vicceltem, az ki a fáradt pucut érdekli?! :D Na szóval, nincs ötletem. Csak írok, mint egy farok...

De épp ez a lényeg, addig lefoglal engem is ez a dolog. Úgyhogy egy érdekes dolgot fogok most veled megtapasztaltatni, bezony ááám!


"Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szimát, melyin serenrodbn vnanak a bteuk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslo és az ultosó bteuk a hölyeükn lneegyek. A tböbi bteu lheet tljees össze-vabisszásagn, mgiés porbléma nlkéül oalvsahtó a szveög. Eennk oka, hogy nem ovalusnk el mniedn bteut mgaát, hneam cska a szót eszgébéen.


A cmabritgei emegyeten kéüszit eikgy tnuamálny áitllsáa sznreit a szvkaaon Bleül nicsn jlneestögfée akann, mkénit rdeeözndenk el a btüek: eyegüdl az a fntoos, hgoy az eslő és az uolstó betű a hlyéen lygeen. Ha a tböbrie a lgnoeyabb özeássivsazsg a jleezmlö, a sövzeg aokkr is tleejs mrtébéekn ovasalthó mraad. A jlneeésg mgáayzrataa az, hgoy az erbemi agy nem eyedgi btüeket, hneam tleejs sazakvat ovals.


Úhygoyg tnseseek mkneit bkébeén hyagni a hleysersáíi fmonisáokgkal!"


Gndotload vlona? :D

2011. máj. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
atyaég :D ezdejó :D első két szó után kajak jól olvastam :D mégmégmégmégmégmég :D tudásvágyam enyhítsd XD
2011. máj. 17. 23:01
 19/24 A kérdező kommentje:
nanana :D várom legújabb kommentedet! :D
2011. máj. 17. 23:17
 20/24 anonim ***** válasza:

Na jó, egy utolsó dózist kapsz még :D Viszont most egy igaz történet jön. Elég megrázó, készülj fel!

Egy hűvös téli reggelen kezdődött minden. Minden átlagosan indult, aztán... Azt hitted mi?! Meséljen akinek két ükanyja vót! Igazából befejezés gyanánt egy tök értelmetlen f@szsággal akarom zárni soraimat :D Vagy mégis miről írjak, kvantumfizikáról, az elég értelmes lenne? Azt inkább átpasszolom a könyvmolyoknak... Lényeg a lényeg, hogy Alekinnyó nyerte a VV4-et! Yupííííí! Az tény, hogy úgy néz ki, mint Mister Bean 6 hónapos terhesen (Anikó szavaival élve), de helyén van az esze az ürgének. Na de ezt is meguntam, írok másról... Sállálállabállálálla, mondtam értelmetlen lesz, most ez jutott eszembe... xD Én azt mondom, hogy a remény hal meg utoljára! Ööö, mégse. Mert a lepény hal meg először, és a remény hal meg utoljára! Jó kis szóvicc, nemde? :P Most qrvára nem nyomkodok innentől Enter-eket, hogy átláthatóbb legyen a szöveg neked aztááán! Hogy miért, mert ezt is lesz@rom :DDD Így jóúú ahogy van! Mondhatnám, hogy érd be ennyivel koma. És mondom is, mert ilyen vagyok, ez van kb. De már annyira értelmetlen alakot kezd ölteni ez az egész, hogy már nekem fáj... Blahh, szóval írok, írok és írok. De hogy már miről is, a jó pi-csa tudja. Elfelejtettem cenzúrázni, HAHA! HAHAHA, nem is akartam BEEEE! :P Mert ez sem érdekel már, sőt te sem érdekelsz, sőt az égész világ, sőt az egész világegyetem sem! Csak egy valami, de az nagyon... Hogy egy jót keféljek! Igen, hogy egy jót keféljek az új ruhakefémmel, amit vettünk. Vagy te másra gondoltál, kis perverz :P Na zárom is soraim, elég volt, leteszem a lantot. De egy valamit még elmondok. Qrva jó ilyen hülyeségekről írni, de elég vóóót! NA PÁ! xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2011. máj. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!