Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért ilyenek az emberek?

Miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés

Minden tehetségkutatóban van egy romániai, szlovákiai vagy bármelyik országból hazajött magyar énekes. Vagy akinek a szülei nem magyarok, de az énekes már itt született Mo.-on.

Szóval az a kérdésem, hogy miért van annyi gyűlölködő ember? Mert ezeket a versenyzőket sokan szidják,hogy essen ki a pi..ába, nem is magyar, minek jön magyar tehetségkutatóba stb.

Nem értem miért kéne kiesnie, ha mondjuk nagyobb a tehetsége mint annak a versenyzőnek, aki itt született Mo.on.

Lassan indul megint az x faktor, és biztos lesznek benne olyan magyar versenyzők, akik nem ebben az országban élnek. Gondolom majd megint elég sok olyat olvasok itt is, amiről a kérdésem szól.


2011. máj. 17. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos azért kedves kérdező mert a Classicus magyar ilyen begyöpösödött barom!

Hogy utál minden külföldit,és magát dicsősiti csak,ezért is utálják a magyarokat külföldön.

Szerintem egy Román ugyanolyan ember mint akármilyen más.

Egy Román,meg egy szlovák is ugyanolyan ember mint akármilyen másik.Sőt pl: románia fejlettebb is mint mi.

És Romániába,Szlovákiába mindig is külön népek éltek,csak egy kis részük volt magyar.


Szoval kedves kérdező röviden válaszom:Amig ilyen a magyar hozzáálása addig nem lehet ezen a változtatni.


(És nem érdekel ha v ki lepontoz,mert S*arok rá!)



35/F

2011. máj. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én felpontoztalak. :)
2011. máj. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én is, és köszönöm a válaszod.

Nagyon egyet értek veled.

2011. máj. 17. 20:27
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Dettó, zöld kéz:)
2011. máj. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Egyébként úgy bírom az ilyen csendes megfigyelőket, akik véleményt írni nem mernek, mert az igazsággal vitába szállni nehéz, ezért inkább nem is írnak semmit, hanem szépen lepontozzák azt, aki megírja a véleményét a jó magyar emberekről:)

Csak mert hárman írjuk, hogy felpontozzuk az első hozzászólót, és meg sem 100 %-osan hasznos, ez így érdekes.

Mondjuk nem is kell más, mert a lényeg benne van a kommentjében:)

2011. máj. 19. 15:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!