Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 14 éves lányok mit szoktatok...

14 éves lányok mit szoktatok otthon csinálni?

Figyelt kérdés

én mindig is nagyon unatkozok. olvasni nem szeretek (ne szólj be nem érdekelnek a könyvek, és kész) írhat olyan is aki nem 14 és nem lány :D

légyszííí adjatok tippeket :)


2011. máj. 13. 21:50
 1/6 A kérdező kommentje:
jaigen, tvézni utálok
2011. máj. 13. 21:57
 2/6 A kérdező kommentje:
meg nem vagyok olyan nagyon "barcsis" csaj, inkább mozogni szeretek, de most a lakásra gondolok. nem szertek facebookozni, se msnezni
2011. máj. 13. 22:13
 3/6 anonim ***** válasza:

se tv, se lemenés, se olvasás..? csak sajnálni tudlak, ha egésznap csak ülsz a szobádban és nem csinálsz semmit a legjobb években...


17l

2011. máj. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
lemenni szeretek, ha fiúkkal vagyok, de ők is alig jönnek le. mer mindegyik fenn ül a lakásába, és gépezik, a fos dög melegbe. és 1 fiú van, akivel elvagyok, mer ő is szeret lenn lógni, de vele (csak kettesben) meg unalmas. mert van, amikor nincs téma. vágod?:D
2011. máj. 14. 17:04
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Én egész nap csak masztizok!!! Néha lemegyek egy kiló banánért és néhány kígyó ubiért ;)


15/L

2011. máj. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
fú baz*meg ez nagyon durva. röhög a vesém is
2011. máj. 14. 19:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!