Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mennyire letettek grafika...

Mennyire letettek grafika mániások?

Figyelt kérdés
Ennek a kérdésnek önmagában semmi értelme tudom, de ez most így spontán jött. Kb. két perce Bizánci Birodalomról szóló oldalon full történetet találtam gondolom valakinek a játékából Rome Total War-ból származó képekkel. Régen én is játszottam a Rome-val. Akkoriban az volt a nagy szám most a Medieval 2 meg a Napoleon megy a stratégiai játékok körében. És ezekről a képekről először nem is néztem ki hogy a Rome az. Aztán néztem egy youtube-os videót és tényleg ilyen a grafja. És elgondolkoztam, hogy én honnan indultam és most hol vagyok és a technika mennyit fejlődött. Nekem személy szerint első élményem a számítógépes játékok körében a Prince of Persia volt. A régi 2 dimenziós. Akkoriban az volt a nagy szám és hogy azt lehet-e még überelni?! Hát lehet...de hogy visszatérjek rómához ahogy indultam a caesar sorozat fantasztikus volt és grafikája is amire most már csak legyintünk pedig nagy szó volt a 3D-s graf. Mostanában ezek az új játékok a crysis, AC, AVP (ami szívemhez közelálló játék [na és persze a Doom amin szerintem sokan nőttek fel]) tehát ezeknek a játékoknak a grafja már igazán jó mintha filmet nézne az ember. És egyszer csak ehhez szokunk hozzá és ha - vegyük példáúl az én esetemet láttam egy játékot amivel játszottam és szerettem és az volt a nagyon jó és látom most, akkor hát ez micsoda - nem így emlékszik rá az ember hanem úgy emlékszik rá mint a legjobb akkor az volt a legjobb csak időközben változott a világ és a legjobb megint más jelent és amikor szembesülünk akkor érezzük hogy vagy a világ lett gyors vagy mi öregedtünk meg.
2011. máj. 10. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
ez tényleg érdekes dolog, hogy úgy emlékszünk vissza egy játékra, hogy jobb volt a grafikája, sajnos a mai gyerekek a crysison meg a társain nőnek fel és nem értékelik azokat a játékokat amelyek nélkül a mai játékok sehol se lennének, vagy még kezdetleges grafikával játszhatnánk velük pl: doom, az egyik legnagyobb áttörés a játékvilágban, én is szeretem a szép grafikájú játékokat, ez volt az egyik oka, hogy vettem x-boxot, de szívesen játszok még a régi kedvencekkel pl avp2, san andreas, duke nukem 3d, doom, és a többi remekmű
2011. szept. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
jah és még ott van a minecraft, sokan lenézik a grafika miatt, pedig sokkal hosszabb ideig el lehet vele lenni, mint a legtöbb mai játékkal
2011. szept. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!