Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fifa 08 probléma lent (? )

Fifa 08 probléma lent (? )

Figyelt kérdés

Felraktam a fifa 08at egy kis nosztalgiának(anno nagyon szerettem) és azt nézem hogy nem megy maxon mert ha felviszem maxra akkor nagyon akadozik, pedig simán megvan a max grafikához a gép :( nemtudom mi lehet a baja régen maxon toltam és akkor a videokáryta is csak 256mb volt most pedig 512 a ramom pedig 1024mb volt most meg 1.5Gb szóval azóta semmit nem rosszabbodott a gépem.

Gép: 1.5GB ram,

512MB vga(asus 4350 silent),

proci: 1.66GHz dual core(intel)

tehát a fentiekből kiderül hogy maxon kéne mennie a játéknak.legújabb vga driverek fent vannak! ha valaki tudja a kiváltó okot és leírja hogy miért szagat a játék akkor azt megköszönm :)

fifa08 gépigény: [link]


2011. dec. 6. 19:19
 1/6 compactegon ***** válasza:
ajánlom helyette a PSE-t. egyrészt ezzel a géppel high-on tudsz játszani még a 2011-essel is, másrészt a fifa egy arcade játék (az újak már faszák), de meg sem közelíti a pes-t :)
2011. dec. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ismerem a pest-t meg is van a 2011. 2012 nem rossz játék de most fifát szeretném nyomni mert én jobban élvezem így hogy magyar meg valamiért jobban bejön :)
2011. dec. 6. 19:24
 3/6 anonim ***** válasza:

frissítsd a videókártya drivert, directx-et stb.


a pes egy rakat sz@r

2011. dec. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

én most nem azt kérdeztem hogy kinek mi tetszik hanem azt hogy mi baja van a fifamnak...

22:23 minden friss a gépen :) első az volt hogy felrakom a drivereket. a 2. mondat meg nem kellett vna...

2011. dec. 7. 19:53
 5/6 compactegon ***** válasza:

igen, mégis az enyémet moderálták, mindegy. csak nem szeretem az okoskodó tini fikagépeket :)

megoldódott a probléma? egyébként érdekes, hogy vannak játékok (pl.a Sim City4 is ilyen), ami régen egy szimpla procin, 128-as videókarival szépen futott. a mai konfigem, ami kb. négyszer erősebb, kínlódik a gép zoomolásnál stb.

pedig a rendszerigényének 8x-osával rendelkezem :)

próbálj meg egy régebbi drivert, nekem pl a San Andreas-nál anno egyszerűen kikapcsolt a gépem játék közben....aztán egyel korábbi driverrel meg tökéletesen futott. &@][# számtech.

utoljára azt megpróbálhatod, hogy az összes bejegyzést, registry-t ami hozzá tartozik törlöd a gépről, és újra felteszed próbából. elvileg nem lehetne ez a probléma kiváltó oka, de végső megoldásnak ajánlom.

2011. dec. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sajnos nem oldódott meg a probléma :( felraktam a fifa 07et és a fifa 09et és azokkal meg nem volt gond :( csak ezzel az egyel :( na mind1 próbálkozok még :)
2011. dec. 8. 17:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!