Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha a suliban...

Szerintetek gáz ha a suliban elszívok egy spanglit 1x 2x?

Figyelt kérdés
csak mert szerintem akkor jobban tudok figyelni, meg nemis olyan unalmasak az órák. komolyan olyan mintha eltelne az idő egy pillanat alatt... szerencsére nem látszik meg rajtam ha szívok, csak félek h függő leszek tőle és meghalok viszont egyre többet kivánom de csak ha suliba vagyok mert amugy bicózás közbe nemérdekel.
2011. ápr. 29. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem ha nem buksz le akkor hajrá. én is sokat voltam bekerelve suliba meg rengeteg haverom is+ én még ittam is nyíltan a többiek előtt ( de annak kicsapás lett a vége).

én aszondom ha nem veszik le nyugodtan.

függő ettől testileg nem lehetsz csak lelkileg és könnyű abbahagyni, a legtöbben kinövik. meghalni nem tudsz tőle csak a parát hozhatja rád és esetleg azt hiszed megfogsz halni de mégsem. ha ez a helyzet akkor érdemes abbahagyni.


én szerintem inkább biciklizés közben csináld akkor sokkal felszabadultabb és szabadabb flessed van és kevesebb para.

2011. ápr. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kössz:) jó majd kiprobálom csak úgy eszembe sem jutna... király akkor nyomom tovább. ja és az gáz ha egy héten 3x nyomom?
2011. ápr. 29. 17:18
 3/6 anonim ***** válasza:
én csináltam,többet is. és azt mondom nem gond.
2011. ápr. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Toto652_89 ***** válasza:
Erkölcsileg nézve, elég gáz...
2011. ápr. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Eléggé gáz. Nem tudsz figyelni, és ha hiszed, ha nem, meglátszik rajtad. Ráadásul, mit csinálsz, ha beüt a kajaflash??


Másrészt, a csontvelődből még évekig, a véredből hónapokig, a vizeletedből hetekig kimutatható, és az átlag cigarettánál sokkal jobban rombolja a tüdődet.


Mindemellett illegális, szóval ha még kiskorú vagy, akkor a családodtól el is vehetnek. Nem vidám a fiatalkorúak börtöne (birtoklásért lazán bevágnak, ha már 14-15 körül vagy..).


Én a helyedben inkább otthon csinálnám. Vagy nem csinálnám

2011. máj. 3. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt hallottam ha megtalálják a zsaruk akkor ők szívják el vagy eladják de semmiképp nem csuknak le... főleg hogy kis mennyiség
2011. máj. 5. 16:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!