Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ki szeretnénk idén menni a...

Ki szeretnénk idén menni a Magyar Nagydijra a hungaroringre, milyen árban vannak a jegyek?

Figyelt kérdés
érdekelne a jegynek az ára és az esetleges szállás lehetosége. Mennyibe kerulne mindez. én láttam egy térképet a Hungaroringrol és ott voltak kijelolve sátrak , ezek érdekelnének jobban . koszee a válaszokat
2009. márc. 3. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Az apám 2005-be volt, akkor ha jól emlékszem egy teljes jegy(pénteki edzés,szombati időmérő,vasárnapi futam)óúgy 15 000-Ft. volt 1 személynek.De mondjuk nem olyan helyen voltak ahol szék is van valahol a pálya melett voltak persze mindnt láttak de ma már biztos többe kerül a jegy.
2009. márc. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Idén lehet, h én is kimegyek, lehet még jegyet kapni a Hungaroringre?


A Hév megállótól van busz a ringhez? Ha nincs mennyi idő alatt lehet gyalog kiérni? Ki van táblázva?

2009. júl. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!