Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol gyakorolhatnám az éneklést?

Hol gyakorolhatnám az éneklést?

Figyelt kérdés

Régen nagyon sokat énekeltem de mostmár nincs hol tanulhatnék/gyakorolhatnék, és már eléggé berozsdásodtam, pedig sokan mondták hogy vihetném ezzel valamire..de most letörtnek érzem magam mert nem tudok gyakorolni itthon meg az amúgy is rossz szigetelés miatt nem akarom a panel lakótársakat zavarni..énektanárhoz nem tudok menni mert nem engedhetem meg magamnak. Esetleg társat is keresnék aki szintén énekelni szeretne de nem tudna kivel, de hogy hol még azt se tudom :(

Ötleteket tudnátok adni?

Köszi :)


2011. ápr. 16. 15:59
 1/1 Kukac 112 ***** válasza:

Ha már otthon nem gyakorolhatsz,menj el valami elhagyatottabb helyre,(pl.erdő,ilyesmi)és ott add ki magadból.A kórus is egy nagyon jó lehetőség ,ha pedig elég bevállalós vagy ,van elég hely az utcán,csak egy akusztikus gitár kell.(Lehet azért,hogy ezt az utcai éneklést jobb lenne egy közeli városba csinálni egyszeri alkalomként,ott,ahol senki sem ismer.)

Hajrá!

2011. aug. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!