Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért van több lány animefan,...

Miért van több lány animefan, mint fiú?

Figyelt kérdés
Nem hiszed? Nézz szét conon. Miért több a lány?
2009. márc. 3. 14:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Mert az animék többsége romantikus és "cuki" ezért szeretik többet a lányok pl a spirált több lány szereti viszont a elfen lied-et tudtomal több fiu . A másik hogy ez történet fügö. Három lehet hogy a fiuk bol is sokal több van mint hiszik a lányok csak a fiuk közöt nem olyan nyilt téma hogy animét néznek :)
2009. márc. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
11%
Mi az az anime?
2009. márc. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem ezt a kérdést "mi az a anime ? " valaki feltete az odlalon de ha nem akkor ted fel te . (röviden azoknak akiknek gözük sincs rola miaz : rajzfilm ) bár én utálom ezt a kifejezést :)
2009. márc. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azzal azért vitatkoznék, hogy a többség cuki. Death Note, az nem cuki, fiúknak készült, mégis lányok nézik. miért?
2009. márc. 3. 15:20
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
A Death Note-ot speciel én is meg a férjem is néztük. Sőt, a Full Metal Panicot, a Trigunt és a Slayerst is együtt néztük. Ja, és 27 vagyok, ő meg 30. :DDD Plusz van két kislányunk. Persze ők nem nézik, csak a nagyobbik a Kukucskát. :D
2009. márc. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%

Mert L és Light nagyon jól néznek ki^^°

16L

2009. márc. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Ez csak tévhit,mert az animefan fiúk is úgy néznek ki,mint a lányok (Japánban legalábbis!). :) ;) :)
2009. márc. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért tűnik úgy, mert a magyar lányok bevállalósabbak. Sok animefan fiút ismerek, akik csak azért nem válalják be, nehogy a haverok kicikizzék, hogy "mesét" néz. Ennyi az egész, sztem...
2009. ápr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
én azt utálom amikor le "mesézik" az animéket.
2011. máj. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Lehet h azert,mert a lanyok neha aradoznak az animefiukrol(ilyen cuki-olyan cuki)es ez a fiuknak nem tetszik,ezert nem nezik oket(ez valahogy fius oszton,ha a lanyoknak tetszik akk a fiuknak nem)..:D

Bocsesz az ekezetet hianya miatt...;)

2013. okt. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!