Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nem tudok like-olni Youtube-on...

Lucky.s. kérdése:

Nem tudok like-olni Youtube-on, pedig ezer éve regiztem és mindig ment. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Azt írja ki, hogy "Ez a funkció most nem érhető el. Kérjük, próbáld újra később." Nem értem,mert nővérem,ugyanerről a gépről, a saját regével tud like-olni...
2011. ápr. 15. 10:11
 1/4 anonim válasza:

A megoldása egyszerű, most jöttem rá

Nekem ez a hiba már nagyjából 1 hónapja jelen van, a tetszik gomb nemmegy, a nemtetszik igen, de csak a videóknál.

Mindez platform, operációs rendszer és böngészőfüggetlenül.

Megoldás: Válts át angol (UK-val nálam jó) nyelvre és működni fog :)

2011. ápr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :)))
2011. ápr. 22. 16:13
 3/4 anonim ***** válasza:
áááh köszi, jó ötlet volt rákeresni, most nekemis megoldódott a probléma :) énis próbálgattam mozillával chromeval, de amúgy a facebook-fiók összekapcsolás b@szta el nálam :\ demostmár jóvele ;D köszi
2011. ápr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kotya válasza:
sziasztok ! nekem is ez a problémám van :( átálitottam angol uk ra de semmi most meg angolul irja ki ezt a fost :( nem enged igy se lájkolni meg komnentelni :( mi lehet a baj?
2013. máj. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!