Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit kérnétek a helyemben...

Mit kérnétek a helyemben ballagásra?

Figyelt kérdés

Most lesz majd a ballagásom (14 éves lány vagyok) és fogalmam sincs, hogy mit kérjek a szüleimtől,mert pénzt nem lehet.(Xbox, teló, laptop, ruhák, tv, fényképezőgép kilőve) Ti mit kérnétek ha olyan 100ezer lenne a max határ?

Kíváncsi vagyok, hátha szerzek vmi ötletet. :D


Am bocsi ha kicsit hülye kérdés :/


2011. ápr. 13. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami ékszer?
2011. ápr. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha én ballagnék olyan virágot kérnék ami mondjuk rózsaszín és tele van mindenféle dologgal pl:Körömlakk, szempillaspirál,szájfény , rúzs meg ilyesmik.Mindenki irigyelne. a ballagásokon úgy is mindig az a baj h tele van a kezük hatszáz virággal. a virágok drágák és egyszer elhervadnak ,de ez az ötlet legalább hasznos és fasza.szüleiddel megveszitek a bele való cuccosokat és a virágossal megcsináltatjátok.
2011. ápr. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Xeltron válasza:
Hát, mivel én fiú vok, és wowozok, biztosan kérnék gyűjtői csomagot, illetve feltöltőkártyát. Legalább 3-at. :D xD
2011. ápr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Thomas Sabo karkötők mostanában felkapottak, és divatosak, és szerintem nagyon szépek.

[link]


itt egy link, van egy karkötő, ezüst azthiszem, és a kis medálokat megveheted 12- nem tudom mennyi forintig. ha ebből kapsz rá vagy ötöt, akkor megvan. :D

más nem jut eszembe

2011. ápr. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
énis 14 vagyok:D nekem is kérdezik a szüleim, h mit kérek, de mivel már elég sok ideje van a telefonom és elis romlik sokszor így azszem egy új telót kapok, de mondjuk vmi szép ékszert, vagy gyűrűt(pl ezüst), vagy egy karórát, vmi szép dolgot:))
2011. ápr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!