Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » FLOW Elixír. Drognak számít?

FLOW Elixír. Drognak számít?

Figyelt kérdés
Hétvégén megyünk bulizni és minden belépő mellé ezt adják ajándékba! Ez mit takar?? probálta már valaki???? egyéb információ: [link]
2011. ápr. 12. 17:17
1 2
 11/20 anonim válasza:
54%
A konkrét kérdésedre válaszolva, miszerint „Drognak számít?”, a válaszom IGEN. Hiszen nagyon sokfajta drogot ismerünk, mint pl. az alkohol, vagy a koffein. Ez utóbbit tartalmazza a Flow Elixir (lsd. termékösszetétel), így mivel a koffein drog, azok a készítmények is, amelyek azt tartalmazzák. DE. Minden kábítószer drog, de nem minden drog kábítószer. A kérdésed tartalmilag szerintem inkább arra irányul, hogy illegális drog-e, vagy kábítószer-e a Flow Elixir? Erre a kérdésre a válaszom az, hogy NEM.
2011. aug. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 mr.brown ***** válasza:
100%
Én tegnap próbáltam ki haverommal és elkezdtem tőle zsibadni és olyan érzésem volt mint ha 1órával azelőt szívtam volna.Aztán nem éreztem elégnek a hatást és beleittam egy más ízűbe 2 kortyot és úgy másfél óramúlva teljesen kifáradtam és nem volt kedvem semmihez, lefeküdtem az ágyba becsuktam a szemem és azért halucináltam rendesen, de 10perc múlva ki kellet mennem a wc-re rókázni és visszafeküdtem az ágyba és 12órát aludtam(ilyen kb 1évbe 1x van hogy ennyit tudok aludni).Mindeközbe haverom úgy viselkedett, mint ha bespeedezett volna, alig értettem mit beszél,mindíg akart valahova menni és amíg az ágyba feküdtem addig rendet rakott xD.Kb pont ellentétesen hatott a cucc, ja és én mojitosat ittam ő erdei gyümölcsöset nem tudom hogy ez mennyit számít.
2011. szept. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 mr.brown ***** válasza:
68%
ja és ezt kúrás előtt nem ajánlom mert 2napig összeszűkűl tőle a f*szod és 2napig inpotens is leszel. legalábbis nálam így volt.
2011. szept. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
100%
Nekünk is elég ellentétesen hatott.bnőmmel mindketten megittunk egy-egy mojito ízűt egy szórakozóhelyen.nekem semmi nagyobb hatása nem volt,csak mintha az összes vér a fejemben lett volna,kicsit jobban pörögtem,meg talán kicsit szédültem. bnőm egy órán keresztül pörgött,tök jól érezte magát,aztán mint akit kiütöttek(pedig a flow elixír megivása előtt kipihent volt),teljesen befáradt,majdnem elaludt,még másnap is le volt esve a vérnyomása elég rendesen(nem használtunk semmi mást mellé).nekünk nem igazán jött be...
2011. okt. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
75%
Az tényleg gáz, hogy nincs lezárva rendesen.Bárki, kivehet betehet...:) az ital, aaaz rendben van.
2011. okt. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
75%

Már megjegyzem a "drog" szónak van általános jelentése is, nem csak a kábítószer/bódítószer értendő alatta. Wikipédia: "A drog természetes (főként növényi, ritkán állati) eredetű gyógyszeranyagot jelent." Mivel ez gyógynövények kivonatát tartalmazza, tehát általános értelemben igen, ez is "drog".

Csak nem illegális (még).

2011. dec. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég vettem egy Bp-u szórakozóhelyen ahol hivatalosan árulták hostessek olyan 1300 Ft-ért. Ittunk egyet. Bőrpírt és bizsergést éreztünk. Nagyon enyhe bódultságot. Egy óra múlva ittunk még egyet, a hatás hasonló, bódultság erősebb. Azán két óra múlva még egyet. Bár annak tudatában, hogy a palackra rá van írva: 1 nap max 2 palack fogyasztható. Eleve az hülység amit az eladó mondott, hogy bármikor lehetne autót vezetni vele. Mert hajnalig azért éreztem hogy a lépcsőzés sem olyan tökéletes. Mondjuk nem bódul el annyira tőle az ember mint a piától, de megváltoznak kicsit az érzékei. És ha már én érzem, akkor azzal autóba ülni életveszélyes. Kábítószerekhez nem tudom hasonlítani, mert arról nincs tapasztalatom. Megjegyzem inni is évente max 5 alkalommal iszom alkoholt, mértékkel.

Jól éreztem magam vele, DE SOHA TÖBBET.

Ami másnap reggel(vagyis délben) ébredés után kezdődött az maga volt a pokol. Annyira émelyegtem hogy a járkáláson, káromkodáson és a fekvésen kívül semmit nem tudtam csinálni. Megettem egy fél banánt meg ittam vizet. 5 percen belül kihánytam, aztán még egyszer. Szörnyű volt, mert nem vagyok hányós típus. 18 éve kb nem hánytam. Este egy szelet sonkát le bírtam gyűrni, még jó hogy a víz megmaradt bennem. Aztán harmadnap reggelre már jobban voltam, de csak levest bírtam ennni. A haverom is hármat ivott, de csak kicsit volt rosszul.


Tanulság:

Emberenként változik a hatása. Ha ki akarod próbálni, első alkalommal csak 1-e igyál. Ha másnap sincs baj akkor következő alkalommal ihatsz 2-őt is ha szükségét érzed. De a 2 palackot ne lépd túl. Ivás után 4-5 óráig ne vezess. Én is azt hittem hogy ez veszélytelen kis kotyvassz energiaital szerűség.... megtévesztő a reklámja, vigyázni vele! Szerintem lesz még ebből a "szerből" balhé...

2011. dec. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 mr.brown ***** válasza:
50%
Az én észrevételem szerint a gyengébb tipusú emberek(akik nem annyira bírják a piát, soványak...) pörögnek tőle és náluk fejtik ki a rendes hatást.De lehet, hogy nagyon nagy hlyeséget mondtam.
2012. jan. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%
kalap szar... átverés(blabla fokozza a nemi vágyat stb - hülyeség). megittam egyet, nem éreztem semmi kellemeset...picit szédít és bizserget, majd gondoltam h kevés, megittam mégegyet s hát fokozta a hatást, illetve adott hozzá egy jó adag émelygést, szívdobogást
2012. máj. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Így több mint egy év múlva a 16-os hozzászólásom még kiegészíteném:

Aznap este amikor azt a 3 palack Flow Elixirt lenyomtam, egy csepp alkoholt sem fogyasztottam. Csak mielőtt valaki feltételezi, hogy az esetleg az alkohol hatása lett volna.

2013. júl. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!