Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » FLOW Elixír. Drognak számít?

FLOW Elixír. Drognak számít?

Figyelt kérdés
Hétvégén megyünk bulizni és minden belépő mellé ezt adják ajándékba! Ez mit takar?? probálta már valaki???? egyéb információ: [link]
2011. ápr. 12. 17:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem drog, akkor nem osztogatnák csak úgy...

A kérdés óta megvolt a buli, akkor már tudod, mi volt ez, nem?

Megírnád? Köszi!

2011. ápr. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ez ilyen promocios izé volt ugye inygen adták de sohatöbbet!! A szívünk dobogott tőle mint a fene, volt olyan akinek a feje meg a végtagjai zsibbadtak, meg elég sokan hánytak tőle. De jolérezni joléreztük magunkat csak a mellékhatások nemvoltak kellemesek:(
2011. máj. 14. 12:15
 3/20 anonim ***** válasza:
Mi most voltunk hétvégén bulizni, és ugyanígy promóció volt. Pont ez a lényege, hogy bizseregnek a végtagjaid meg a fejed és ver a szíved. De ha lenne tőle különösebb bajod a későbbiekben (nem osztogatnák). Főleg, hogy az USA-ban már túl van a tesztelési fázison is. Nekünk nagyon tetszett.. bár nekem másnap is eléggé dobogott tőle a szívem, de kipihentem és most már semmi bajom. :) Amúgy a barátnőm nem is érezte sokáig ezeket, csak 5-10 percig.. mindenkinek a szervezete máshogy reagál rá.
2011. máj. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:

Sziasztok!

Mi is most voltunk bulizni és kaptunk a bulin fejenként egy Flow elixírt. A mi társaságunknak (voltunk 9-en) nagyon bejött! Az elöttem szólók valószínű elfogyaszthattak valami mást is az elixíren kívül. Ha mást nem akkor lehet, hogy belecsepegtettek valamit az italukba- manapság soha nem lehet tudni. Nekünk semmilyen negatív élményünk nem volt tőle, sőt annyira jót buliztunk, hogy biztosan máskor is meg fogjuk inni az italt. Kifejezetten emelkedett hangulatúra sikeredett a buli. Amúgy meg ki volt írva egy nagy molinóra, hogy aki az összetevőkre érzékeny az nem fogyassza!!!Csaó

2011. máj. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Kovács Jani válasza:
szerintem nem,eleve kicsit butaságnak tartom a kérdést. azt gondolom,h ha ez drognak számítana,akkor nyilvánvalóan nincs az a hülye ember,cég,stb.aki az "arcát" cégét,hostesseit adná hozzá szerte az országban,1-2000 fős rendezvényeken. én több alkalommal is ittam ebből a "csodaszerből",szerintem zseniális találmány! alig várjuk,h lehessen már kapni!!!
2011. máj. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
49%
nekünk is tök bejött! várjuk már a következő bulit!!! szerintem egyik klub sem adná az arcát ahhoz, hogy illegális dolgokat adna kóstoltatni... nem értem, miért kell mindig a jó dolgokban valami rosszat keresni???!!! végre egy termék, amitől jól érzed magad, legális és még csak nem is leszel tőle másnapos!!! Facebook oldalukon amúgy fent van minden infó a termékről, van e-mail címük is, amire nekem spec válaszoltak... hostesseik is tök jó fejek, bár nem adtak repetát... mondták, hogy este csak egy flow jár... összességében jó arcok és jó a pia! sok sikert nekik!!!!!
2011. jún. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
0%
A www.tozoshop.hu-n már rendelhető. Akciósan 990Ft/üveg. Link: [link]
2011. júl. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
50%
Nem számít drognak. Inkább aljzószer. Szerintem mindenképpen érdemes kipróbálni, mert nem vesztesz semmit. Mindjuk nekem olyan hatása volt, mintha betéptem volna. Még képzelődtem is! Egy dologra viszont felfigyeltem. Az üveg nincs rendesen lezárva. Ha megveszed nem tudod eldönteni, hogy előtte fel e volt bontva, vagy sem. ezért rosszab hírű helyeken nem ajánlom, hogy vegyél. Kitudja mit kevernek bele!! Hallottam már hasonló dolgokról.
2011. aug. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Jó régi a kérdés, de jönnek még a válaszok. :) Én az első válaszoló vagyok amúgy, és nagyon kíváncsi erre a "szerre", úgyhogy ki is fogom próbálni.... ha már másra nincs lehetőségem már... és ez az érzés hiányzik :)))

Csak a neten lehet rendelni egyébként?

2011. aug. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
és tényleg nőtt tőle a szexuális vágyatok? kinek meddig tartott a hatása? LÁNYOK!!! :)
2011. aug. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!