Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan kell a kanalat az...

Nagy József Attilla kérdése:

Hogyan kell a kanalat az orrunkon egyensúlyozni?

Figyelt kérdés
nemrég egy filmben láttam hogy valaki az orrán egyensúlyoz egy kanalat. másnap körbekérdeztem mindenkit akit tudtam hátha ők tudják hogy hogyan kell csinálni de semmi(habár mondták hogy nem lehetetlen és ők is láttak már olyan valakit aki megtudta csinálni, de már régen volt és elfelejtették). Interneten is rákerestem de semmi. Ha valaki tudja esetleg hogyan kell csinálni az mindenképp írja meg, mert nagyon szeretném megtanulni. Köszi.
2011. ápr. 2. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Beledugod az orrod lyukába,és kézen állsz! Sok sikert!
2011. ápr. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egy kicsit fel kell tartanod a fejed, rárakod a kanalat és onnét már csak az egyensúlyt kell eltalálnod. Sok gyakorlás után már nem lesz nehéz, régebben én is meg tudtam csinálni, de már nem.
2011. ápr. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!