Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha az arány lecsőken ki...

Ha az arány lecsőken ki dobnak az oldalról?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 22:46
 1/5 A kérdező kommentje:
0-ra
2011. ápr. 1. 22:47
 2/5 anonim ***** válasza:

Esetleg kifejtenéd, mégis milyen oldalról dobnak ki?


Nem vagyunk gondolatolvasók.


(Attól függetlenül, hogy tudom mire gondolsz, de vedd már észre, hogy mi nem látjuk a gondolataidat! Fejtsd ki, amit akarsz kérdezni, mert ez így értelmetlen!)

2011. ápr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nme tudom hogy ismered aszt az oldalt hogy Bithorlo na ott nagyon alacsony az arányom és ha pl: le megy teljesen nulára kidob az oldalról na igy jó
2011. ápr. 1. 23:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el az oldal szabályzatát, hogy mikor vágnak ki. Ez változó lehet. Nem árt, ha 0,5 fölött vagy. Elsőre csak szerintem figyelmeztetést kapsz. Nekem, ahol vagyok 4,3-as arányom van. Mivel én nem töltök fel saját torrenteket, azért úgy vagyok vele, hogy illik viszonylag sokat visszatölteni. Ez csak így működik igazán jól.
2011. ápr. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké köszi a normális választ
2011. ápr. 4. 20:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!